IT-компанія на Рівненщині захопилася вирощуванням равликів

0 140

У Рівненській області група компаній «Реноме» минулого року відкрила равликову ферму. Сьогодні її продукція відома за кордоном. Про це повідомляє rivnepost.rv.ua.

Компанії «Реноме» досі була відома лише на ринку IT, будівництва та девелоперства. Згодом вона вирішила випробувати свої сили в іншій сфері і придбала рибгосп.

Як розповіла директор групи компаній «Реноме» Надія Гладкевич, рибгосп на момент його купівлі був у дуже занедбаному стані, але згодом став досить міцним господарством. Проте останнім часом ставкова риба почала поступатися на ринку морській. До того ж розведення ставкової риби не таке і просте: вона хворіє більше, ніж морська, потребує кращих умов зберігання. Обсяги продукції стали меншими, завантаженість працівників рибгоспу − теж. Тоді виникла ідея вирощування равликів, потім при компанії було відкрито ферму.

Щодо вирощування равликів, то тут, за словами Надії Гладкевич, компанія орієнтується на зовнішній ринок, оскільки в Україні ще немає культури споживання багатих на білок равликів.

Додамо, що група компаній «Реноме» працює також у напрямку розвитку еко-проектів , і равликова ферма − цьому підтвердження.

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!