160 тонн овочів передав лікарням, військовим та переселенцям Уманський тепличний комбінат

0 215

Від бомбардувань, здійснюваних російськими військовими в різних регіонах України постраждало не одне сільськогосподарське підприємство. Наприклад, постраждала третина теплиць Уманського тепличного комбінату (УТК) – через вибухову хвилю було пошкоджене скло. Попри це підприємство долучилося до допомоги населенню та військовим, повідомляє SEEDS.

“Кілька днів УТК не міг нормально функціонувати, рослини почали гинути. Але перший шок швидко минув і люди стали до роботи. Рослини як діти, вони не можуть без догляду. Тому, склярі почали ремонт конструкцій, а тепличниці – приводити до ладу рослини. Їм на допомогу прийшли керівники підрозділів, працівники бухгалтерії та просто не байдужі люди. Уманський тепличний комбінат – найбільший роботодавець та платник податків у районі. І, як відповідальний бізнес, піклується про працівників та їх родини, а це близько 600 людей, а значить – 600 сімей. Потроху налагоджуємо роботу”, – розповіла бренд-менеджер комбінату Оксана Гордій.

Через небезпеку, перебої з постачанням, проблеми з логістикою робота підприємства значно ускладнилася. Утім, комбінат продовжує працювати і навіть експортувати продукцію.

“Ми працюємо і не опускаємо руки. Просто не можемо собі це дозволити. Треба дбати про колектив та платити податки в країну, аби підтримувати економіку. Наразі маємо трохи оптимізму – пішли перші замовлення на продукцію, навіть з Польщі. Це додає сил, бо ж людям потрібно платити зарплату. А ще у пріоритеті допомога армії, військовим та евакуйованим”, – говорить Оксана Гордій.

Комбінат надіслав уже більш ніж 160 тонн огірків та помідорів для українських лікарень, військових, територіальної оборони та переселенців.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!