Аграрії Київщини засадили 400 га фундуку, – ця площа саду найбільша у центрі України

0 668

Італійській фундук на Київщині, – це вже давно не вигадка, а реальність. До того ж саме аграрії з Київщини засадили 400 га фундуку, і ця площа саду стала найбільшою у центрі України, пише SEEDS.

Про це повідомив Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Обсяги вражають і захоплюють. Аграрії з Київщини засадили 400 га фундуку. Ця площа саду вже найбільша у центрі України. Однак на цьому фермери не зупиняються. Та планують розширити площу саду до 500 га.

За кожним деревом доглядають, немов за немовлям. До речі, фундук вирощують саме як дерево, а не чагарник. Бо так фермери отримають більше плодів. Побачили ще і удосконалений метод «розумного поливу». А саме – фундук поливають автоматично, у визначені часи. До речі, у воду додають ще й добрива, аби дерева забезпечувалися усіма поживними речовинами», – пише Олександр Гайду на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: День поля на Київщині зібрав рекордну кількість аграріїв

За його словами, сам сад почали засаджувати у 2018 році, однак врожаю ще не збирали. Надалі фермери планують збирати 3-4 тонни фундуку з одного гектара.

«Загалом в Україні висаджено більше 7000 га фундукових садів. І український фундук може скласти гідну конкуренцію іншим країнам. Бо вже бачимо зацікавленість у нашому фундуку з боку великого європейського бренду.

Впевнений, що незабаром наш фундук українці смакуватимуть у солодощах всесвітньовідомих брендів, а на полицях магазинів побільшає українського фундуку, як у чистому вигляді, так і в продуктах з фундуку», – додає Олександр Гайду.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!