День поля на Київщині зібрав рекордну кількість аграріїв

0 542

У селі Ємчиха, що на Київщині, відбулась наймасштабніша аграрна подія – День поля. На захід приїхало понад 500 учасників зі всієї України, – це набагато більше ніж очікували організатори, пише SEEDS.


Організаторами Дня поля виступили «Асоціація виробників та споживачів бобових» та Асоціація фермерів та приватних землевласників. Ексклюзивним медіа-партнером стало видання SEEDS. Пройшла подія на базі господарства Tvk Seed Agrocompany.


Під час цієї визначної польової події літа новинки насінництва, агрохімії, біологічних препаратів та сільгосптехніки представили більш, як 40 компаній партнерів.Всі учасники Дня поля мали нагоду щоб оглянути посіви високоприбуткових культур: пшениці та соняшника. За планами організаторів гості мали б оглянути ще й інші поля з різними культурами, однак негода внесла корективи – через рясні зливи дорога до інших запланованих для огляду ділянок ускладнилася.

Читайте також: Через підрив Каховської ГЕС центр овочівництва в Україні може зміститися

Приймаюча компанія TVK Seed Agrocompany співпрацює з провідними світовими селекціонерами та постачальниками насіння. Відтак на полях господарства застосовуються різні технології вирощування традиційних та нішевих культур, водночас поєднуються біологічні та класичні технології вирощування.Також під час дня поля українські аграрії отримали чудову нагоду побачити найсучаснішу техніку, яку використовує господарство для посіву і збирання сільськогосподарських культур.

Провідні дилери представили кращі світові бренди техніки від KUHN, New Holland, завода Кобзаренко, Massey Ferguson, Kinze, SALFORD, Precision Planting.На останок кожен з присутніх мав змогу долучитися до аграрної вікторини з чималою кількістю подарунків та послухати виступ народних творчих колективів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!