Аграрії обирають SWIFTER: Якісний передпосівний обробіток без перевитрат

0 400

Зручно, якісно і за приємною ціною. Компактор SWIFTER, з якого чеська компанія BEDNAR починала роботу в Україні, сьогодні став бестселером у аграріїв. Комплекс технічних рішень дозволяє йому за один прохід проводити до 9 операцій. Крім цього SWIFTER має широкий вибір опцій. І головне, що перевірка українським полем довела надійність та універсальність цих агрегатів. На додачу, тісна співпраця чеських інженерів та українських аграріїв дозволила створити агрегат, що працюватиме десятиліттями.

“Складається таке враження, що конструктори компанії BEDNAR проаналізували наявний ринок передпосівних культиваторів, прибрали всі недоліки конкурентів і створили ідеальну машину для передпосівної обробки ґрунту.” – Іван Левченко, головний інженер, Група компаній «ЛНЗ» використовує SWIFTER в різних ґрунтово-кліматичних умовах Черкаської, Сумської, Полтавської областей.

Компактор SWIFTER SO_F доступний шириною від 4 до 8 метрів. Модель SWIFTER SE – від 8 до 12 метрів. Особливістю широкозахватного компактора є система WAVE-FLEX, що дозволяє відмінно копіювати профіль і витримувати задану глибину обробітку по всій ширині агрегату.

Універсальність агрегатів дозволяє конфігурувати на сайті виробника техніку саме під ваші умови та технологію обробітку. За потреби Ви також зможете легко змінити підхід до обробітку, в залежності від сезонних умов.Компанія ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА, офіційний дилер BEDNAR, забезпечить доставку техніки необхідної конфігурації, обслуговування техніки на професійному рівні та оригінальні запасні частини.

Триває акційна пропозицію на придбання оригінальних запчастин BEDNAR: https://www.titanmachinery.ua/propozytsiyi/litnya-akciyna-propoziciya-20-na-zapchastini-bednar

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!