Аграрії, обмазуймось! Ukravit випустив власний сонцезахисний крем

0 260

Сонячні опіки більше не страшні – навіть якщо днюєш і ночуєш в полях. Адже компанія-виробник перших українських оригінальних засобів захисту рослин і мікродобрив Ukravit анонсувала випуск сонцезахисного крему для аграріїв Тінь, пише SEEDS. 

«Незважаючи на зовнішню невразливість і титанічні зусилля, які вони щодня вкладають у свою роботу, наші клієнти – в першу чергу, звичайні люди: вони так само потерпають від холоду, морозу, вітру, а надто – спеки, на період якої припадає основна їхня робота в полях.

Щоб захистити українських аграріїв від сонячних опіків та дотичних до них проблем, ми створили перший в Україні сонцезахисний крем, призначений для застосування в польових умовах. Тінь – наша спільна розробка з вітчизняним космецевтичним брендом Piel Cosmetics, який понад 15 років спеціалізується на виробництві професійних доглядових засобів для шкіри.

Завдяки цій колаборації два українські бренди створили унікальний продукт, який стане у пригоді не одному вітчизняному агровиробнику і зробить його роботу комфортнішою. Робимо українське для українців і пишаємось цим», – відзначає директор з маркетингу компанії Віктор Масловський.Крем Тінь призначений для захисту шкіри обличчя, шиї, рук та інших відкритих ділянок тіла від сонячного випромінювання. Його SPF-показник – 50, і він нейтралізує до 98% ультрафіолетового випромінювання. Окрім УФ-фільтрів, до складу входять пантенол, похідні гіалуронової кислоти та комплекс натуральних компонентів, які заспокоюють подразнення, сприяють відновленню шкіри та забезпечують делікатний догляд.

Продукт протестований в лабораторних умовах на базі Piel Cosmetics і відповідає найвищим стандартам якості та безпеки. Тож вже незабаром він буде у вжитку аграріїв по всій країні та захищатиме їх від сонячних опіків під час роботи.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!