Агроному з Харківщини висунуто підозру у завданні збитків державі на понад 6 млн грн

0 161

На Харківщині через забруднення землі головному агроному акціонерного товариства висунули підозру. Про це повідомили в пресслужбі Офісу генпрокурора.

Як повідомляється, головний агроном приватного акціонерного товариства допустив складання відходів без відповідних дозволів на земельні ділянки комунальної власності, які для цього не облаштовані.

«Діяльність агронома спричинила перевищення гранично допустимих коефіцієнтів забруднюючих речовин на землях площею понад 0,5 га, а також завдано збитків державі на суму понад 6,3 млн грн», — повідомили в прокуратурі.

Наразі слідство триває.

 

Як раніше повідомляв SEEDS, за результатами контролю використання земель  на території Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського р-ну Держгеокадастром виявлено самовільне зайняття 20 га державних земель під посів сільськогосподарської культури.

Тому інспектори Держгеокадастру знайшли порушника та притягнули до адміністративної відповідальності. Розрахована шкода за самовільне зайняття земельної ділянки становила 304 260 грн та була відшкодована в добровільному порядку.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!