Агрохолдинг МХП підтримає агростартапи: призовий фонд – 300 000 грн

0 184

14 листопада агрохолдинг МХП, Radar Tech та  Agrohub  запустили програму розвитку стартапів – MHP accelerator. У цьому наборі проект сфокусується на технологічних рішеннях, які можуть бути застосовані в роботі агрохолдингу. Серед можливостей для стартапів – призовий фонд 300 000 грн на розвиток продукту, повідомляє SEEDS.org.ua. Прийом заявок триватиме до 26 лютого 2018 року включно на сайті radartech.com.ua/mhp.

Програма MHP accelerator націлена на пошук, розвиток і інтеграцію стартапів в сфері агробізнесу. З усіх поданих на конкурс заявок журі проекту вибере 10 учасників, які пройдуть 3-місячний курс навчання у експертів агро-, бізнес- і стартап-галузі. Найбільш сильні команди з опрацьованими рішеннями зможуть провести пілотні нові проекти та перевірити гіпотези на базі МХП, отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизі і менторську підтримку від провідних фахівців холдингу.

Фіналісти програми MHP accelerator отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом МХП і зможуть поборотися за головний приз – 300 000 грн на подальший розвиток свого рішення.

Юрій Косюк, Голова правління агрохолдингу МХП:«МХП готовий надати майданчик і стати локомотивом у втіленні бізнес-ідей, які виведуть країну на якісно новий рівень. Ми співпрацюємо з Radar Tech і Agrohub, тому що розуміємо важливість інноваціонних ідей в бізнесі і складність їх реалізації без його підтримки. МХП завжди дотримувався у своїй діяльності принципів максимальної відкритості. Ми відкриті для талановитих людей, які хочуть реалізувати себе, свої ідеї. І ми готові надати їм таку можливість».

При відборі пріоритет буде у стартапів, які працюють в 7 наступних напрямках:
– Агробіотехнології.
– Діджіталізація.
– Інновації в автоматизації промислового виробництва та процесів;
– Торгові майданчики.
– Енергоефективність, «зелена енергетика» та управління відходами.
– Інновації в корпоративному управлінні.
– Інновації кінцевого продукту.
Цікаві також і інші рішення, які можуть застосовуватися в роботі агрохолдингу.
Юлія Порошенко, засновник Agrohub, співзасновник Radar Tech: «Коли ми в команді говоримо про агроінновації в Україні, то жартуємо, що це ” неоране поле можливостей “. Є дві сильні галузі в країні – агробізнес і технологічні розробки, зокрема, IT. Завдання Agrohub – з’єднати їх, допомогти вийти на новий рівень реалізації можливостей обох індустрій ».

З усіх отриманих заявок журі MHP accelerator вибере 30 півфіналістів, які пройдуть програму преакселераціі – тиждень навчального інтенсиву з основ технологічного бізнесу. За підсумками цього етапи будуть відібрані 10 резидентів акселератора, які пройдуть динамічну, адаптовану під особливості агро галузі, навчальну програму від 30+ вітчизняних і міжнародних експертів.

Максим Бахматов, глава правління Radar Tech: «Корпоративні акселератори – це одна з небагатьох можливостей для молодих стартапів почати заробляти великі гроші в Україні. Наші резиденти отримують навчання, необхідні навички, маркетингову підтримку та взаємодію з найбільшими гравцями галузі. І все це – абсолютно безкоштовно, адже ми не беремо equity. Ця модель вже показала свою ефективність на прикладі Телеком-акселератора, який ми проводимо з Київстар. Завдяки таким програмам кращі розуми залишаються в Україні і це – наша головна мета в цьому проекті ».

Подати заявку на участь в MHP accelerator можна до 26 лютого 2018 року включно на сайті: radartech.com.ua/mhp.

Довідка про агрохолдингу МХП
МХП (ПАТ «Миронівський хлібопродукт») – вертикально-інтегрований агрохолдинг, заснований в 1998 році.

Провідна компанія з промислового виробництва курятини в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю брендів. МХП контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових та олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць і вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці.

https://www.mhp.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!