Американці інвестуватимуть 75 млн євро у вітропарки Одещини

0 474

Компанія з управління активами VR Capital (США) оформила три угоди про покупку 100% в ТОВ «Арцизька ВЕС», «Арцизька ВЕС-2» і «Кілійська ВЕС» проєктною потужністю 16,5 МВт кожна.  Раніше АМКУ схвалив покупку цих активів через британську компанію Elementum (Ukraine) II Limited.  

Відзначається, що VR Capital Group планує інвестувати в три придбані вітрові електростанції (ВЕС) сумарно 75 млн євро.

Відомо, що вибір місця розміщення ВЕС, розробку та затвердження детальних планів територій, проєктів землевідведень, отримання містобудівних умов, проходження оцінки впливу проєктів на навколишнє середовище, отримання технічних умов та договорів на приєднання ВЕС до енергосистеми України, розробку стадій «П» проєктів ВЕС, експертизу проєктів, підписання попередніх договорів купівлі-продажу електроенергії з ДП «Гарантований покупець» виконала група компаній «Метрополія».


VR Capital Group придбала 68,61% в цих проєктах у корпоративного інвестиційного фонду, що належить власнику ГК «Метрополія» Віктору Куртеву. Решта 31,39% в ВЕС продали Юрій Костробий і Оксана Козачок, які у 2020 році здійснювали проміжне фінансування проєктів на стадії девелопменту.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Greendeal

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!