Без необхідності будівництва теплиці: технологія вирощування суниці у контейнерах з субстратом

0 394

Вирощування суниці все частіше переходить від відкритого грунту до вирощування в теплицях в субстраті. Такий спосіб вирощування доступний не для всякого виробника, оскільки побудувати теплицю не так просто і дешево. Саме тому багато виробників продовжують вирощувати суницю на грядках. Новий, дуже великий контейнер для субстрату надає можливість вирощувати суницю в субстраті, але на грядках без необхідності будувати теплицю або високі лотки під укриттями. Головна перевага полягає в використанні чистого, незараженого патогенами і шкідниками субстрату.

Новий контейнер для субстрату «Wave Plus» був створений фірмою Bato Plastics у співпраці з німецькою фірмою Metasa, постачальником товарів для комерційного садівництва. За словами її представника Раймонда ван Міерло, цей контейнер спеціально створювався для вирощування суниці на грядках. В асортименті фірми Metasa є спеціальна машина для нарізки профільованих гряд. Ці гряди можна накрити чорною плівкою. В процесі роботи над цією машиною виникла ідея створення відповідного за розмірами контейнера.

Контейнер «Wave Plus» можна розміщувати не тільки на грядках, а й на стандартних високих лотках в теплицях і під відкритим небом. Контейнер також добре вписується в ряд існуючих спеціальних сталевих лотків. Цей новий контейнер для субстрату став ширше завдяки більшому обсягу субстрату (17 літрів, на 1 літр більше, ніж зазвичай), тому краще поміщається в профілі лотка і, отже, більш стабільний.

Більш широкий контейнер надає більше місця для розміщення рослин. У ньому розсаду суниці можна розміщувати навпроти один одного, а не в шаховому порядку, як зазвичай. Відділ розвитку та досліджень фірми Bato провів чимало експериментів, щоб розробити продукти, що відповідають вимогам виробництва. Перед його співробітниками стоїть завдання, як можна більше полегшити і спростити роботу виробників і досягти максимального результату.

SEEDS.org.ua за матеріалами EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!