Більш ніж 4 тис. тонн курятини для населення та військових передала компанія МХП

0 243

Як маленькі фермери так і великі аграрні компанії намагаються допомагати країні у важкий час. Так, наприклад, місцеві фермери безкоштовно роздають молоко у містах, містечках та селах по всій Україні, а найбільший виробник м’яса птиці в країні, компанія МХП, безкоштовно передала захисникам, лікарням та населенню більш ніж 4 тис. тонн курятини. Лише з підприємств на Вінниччині за два тижні було передано близько 1 700 тонн м’яса, повідомляє SEEDS.

“З підприємств МХП на Вінниччині продукцію отримали громади Вінниці, Соболівки, Тростянця, Краснопілки, Гайсина, Куни, Щіток, Крижополя, Оратова, Ладижина, Лукашівки, Шаргорода, Томашполя, Мурованих Курилівців, Джурина, Тульчина, Шпикова, Ободівки, Вапнярки, Теплика, Оляниці, Летичева, Бершаді, Гніваня, Глухівців, Четвертинівки, Ямполя, Жмеринки, Вендичан, Мітлинців, Могилів-Подільського на Вінниччині. Також продукцію отримали громади Христинівки, Монастирища, Умані на Черкащині. Вдалося доставити продукцію в Київ, Житомир, Хмельницький, Івано-Франківськ та Одесу”, – повідомили в компанії.

Також МХП пропонує самовивіз продукції ТМ “Наша Ряба” та напівфабрикати “Легко” зі складу за зниженими цінами.

Загалом компанія передала на благодійність більш ніж 4 тис. тонн курятини на на загальну суму більш ніж 200 млн грн.

Варто зазначити, що підрозділи агропромислового холдингу зазнали пошкоджень через військові дії. Зокрема, минулого тижня після обстрілів військових сил окупантів відбулася пожежа на складі в Київській області, на якому зберігалася заморожена продукція МХП. Загалом було знищено продукції на 230 млн гривень.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!