Цитати агробізнесу: ТОП-7 від Ольги Трофімцевої

0 1 620

Міністерства аграрної політики та продовольства України в новому Кабміні вже не буде. Втім, очільниця цього відомства  – щира та оптимістична Ольга Трофімцева запам’ятається аграріям своєю активністю у просуванні експорту аграрної продукції, відкритістю у соцмережах, рисами європейского політика та життєлюбним світоглядом.

“Аграрна політика – це не про кабінети” – часто любить  говорити вона. І після офіційних заходів знімає свої  туфлі на підборах, адже у багажнику її авто завжди є пара кросівок, у яких комфортно і на фермах, і в полях, і на заводах.


SAPIENZA зібрала декілька цитат Ольги Василівни про агробізнес,  профільну освіту, життя та політику.

 

Про сільське господарство

Сільське господарство для нашої країни – це і надходження в бюджет, і продуктова безпека, і розвиток територій, і туризм… Одним словом, сільське господарство – це про життя!

 

Про євроінтеграцію

Один із плюсів євроінтеграції – наші виробники не просто вчаться виробляти якісний продукт і просувати його, а стають європейськими бізнесменами.

Успіх вітчизняного АПК на міжнародних ринках — це про “гру в довгу”.

 

Про свою кадрову політику

Я не поділяю фахівців на чоловіків і жінок взагалі. Для мене вони експерти, колеги і мені все одно як їх звати – Олена або, наприклад, Олег. Те ж саме стосується спілкування з колегами в Уряді або в Парламенті.

 

Про освіту

Для мене хвора тема – наша середня профосвіта в аграрній сфері. Це просто катастрофа! Через таку середню освіту знецінена і вища. Вишів багато, випускників теж, а скільки з них йдуть працювати за фахом, в сільське господарство?

 

Про пошук можливостей

Коли ти дійсно починаєш шукати нові можливості, або внутрішньо налаштований на них, то всесвіт зазвичай підштовхує тебе, відкриваючи віконця для таких можливостей. І завдання людини в такий момент їх розгледіти.

 

Про виховання і гендер

Я вважаю, що у нас потрібно міняти виховання дівчат вже з садочка і школи. І це виховання починається з дрібниць. Якщо моя дочка хоче машинку або піратський корабель, або купити якийсь хлоп’ячий одяг, я їй куплю. Потрібно, щоб наші дівчата розуміли, що незалежно від гендерної приналежності вони можуть реалізувати себе не менш успішно в будь-якій галузі, ніж чоловіки.

 

Про жінок в агробізнесі

“Внутрішня свобода та впевненість в собі це те, що необхідно жінці для своєї реалізації. Все більше українських жінок займають керівні посади в різних галузях нашої держави. Якщо раніше якусь роль відігравала гендерна складова і деякі посади асоціювалися лише з чоловіками, то сьогодні ця складова все менше має  значення і жінки на неї не звертають увагу, а впевнено йдуть до своєї мети і стають ефективними керівниками. Головним є те, чим ви живете і до чого прагнете”.

 

Sapienza для SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!