Цукерки з чорної квасолі та нуту вироблятимуть у Львові

0 1 614

Львівська майстерня шоколаду спільно з “Співтовариством виробників і споживачів бобових України” розробили цукерки, до складу яких входить пюре чорної квасолі, пюре гороху нуту, пюре червоної сочевиці.

Днями, під час конференції “Майбутнє бобових” було представлено три види цукерок: “Вояж з чорною квасолею”, “Праліне з нутом” та “Трюфель з червоною сочевицею”. У продажу вони з’являться вже в грудні.

Бобову індустрію буде підтримувати новий уряд. Оскільки виробництвом бобових займаються переважно малі та середні виробники, фермери, а саме вони в фокусі державної підтримки, розказала Інна Мєтєлєва під час урочистого відкриття форуму.

“Державна підтримка в сільському господарстві фокусується на двох речах. Перше — введення в обіг земель сільськогосподарського призначення для надання сільгоспвиробникам більше можливостей для виробництва, збільшення продуктивності та ефективності у виробництві і зовнішньому партнерстві. Наступний фокус — створення нових робочих місць та зростання експортного потенціалу. Бобова індустрія в цьому питанні найбільш цікава, бо виробництвом бобових займаються переважно малі та середні виробники, фермери. І на це є сьогодні фокус державної підтримки”, —  прокоментувала вона.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Інфоіндустрія

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!