Цукрову кукурудзу з Чернігівщини чекають у Лондоні

0 122

Перший врожай солодкої кукурудзи, вирощеної на фермерському господарстві біля Чернігова, вирушає до Великобританії. Наразі триває підготовка документів, пише SEEDS.

Загалом фермери засадили кукурудзою 14 гектарів. Ці землі були під окупацією у березні 2022 року, а на базі підприємства жили росіяни. Через півтори роки після деокупації Чернігівщини на фермерському господарстві висадили кукурудзу для експорту.

“У нас є контракт з Лондонською компанією, я думаю, що через декілька днів туди поїде перша українська кукурудза. Зараз ми збираємо всі документи і готуємось до цього, в нас уже запрацювала холодильна камера, до Лондона сім днів дороги”, – розповів Суспільному фермер Сергій Ременець.

Кожен качан кукурудзи зривають вручну і закидають на конвеєр, каже фермер. Звідти качани потрапляють в ящики, а далі у цех, де її чистять вручну. З одного гектара збирають 50-60 тисяч качанів.Читайте також: Обсяги вирощування хмелю в Україні скоротились майже у 20 разів

“Кожен качан нам треба зібрати вручну, щоб не побився. Транспортер ми побачили в Америці, як збирають таку кукурудзу. Ми замовили в індивідуальній комплектації.

На гектар йде 55 тисяч рослин, ми всі ці рослини вручну садимо, потім висаджуємо посадковою машиною і завдяки правильній підготовці ґрунту з осені, завдяки тому, що біля кожної кукурудзинки йде водичка.

Під кожний ряд в нас йде полив. Тому рослина нічого не потребує і достатньо отримує живлення, а в воді для неї є всі корисні речовини. На деяких рослинах по два качани. Це додатковий бонус і другий врожай”, — каже Сергій Ременець.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!