Тепер промислові рибалки України мають подавати електронні декларації

0 365

Віднині всі промислові рибалки подаватимуть електронні декларації. Документ формується, підписується та подається в автоматичному режимі до Є-риба, пише SEEDS.

Про це повідомили у Держрибагентстві під час презентації практичних аспектів функціоналу першого компоненту Єдиної державної електронної системи управління галуззю рибного господарства (Є-риба).

Декларування права на промислове рибальство необхідно надати Держрибагентству у вигляді електронного повідомлення щодо відповідності вимогам законодавства в галузі рибного господарства.

«Програмний продукт має зручний інтерфейс, легкий і зрозумілий у використанні», – підкреслив т.в.о. голови Держрибагентства Ігор Клименок.

Відомості про суб’єкта господарювання, риболовні судна з їхніми характеристиками, інформація про знаряддя лову та рибоприймальні пункти – це основні дані декларації, які промислові рибалки зможуть просто та швидко вносити до електронної системи.

Завдяки електронному декларуванню:

  • зменшується навантаження на суб’єктів рибного господарства через спрощення процедур отримання дозвільних документів;
  • запроваджується можливість надання/отримання адміністративних та інших послуг галузі рибного господарства в електронній формі;
  • мінімізуються корупційні ризики.

Також промислові рибалки можуть подати уточнювальну декларацію, яка генерується після завершення аукціонних торгів для отримання дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах.

Читайте також: Повноваження щодо реєстрації сільгосптехніки в Україні планують передати МВС


Декларація на промислове рибальство – це декларування права на промислове рибальство шляхом подання Держрибагентству електронного повідомлення про свою відповідність вимогам законодавства в галузі рибного господарства.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!