У Рахові для захисників України підготували підвішену гуцульську бриндзю

0 211

Музей гуцульської бриндзі в Рахові започаткував унікальну для України акцію “Підвішена бриндзя” для воїнів. Відвідавши музей, кожен бажаючий може придбати баночку бриндзі, яку згодом передадуть українським захисникам, пише SEEDS.

Акція направлена на привернення уваги до захисників України, на фронті, а відвідувачі можуть висловити їм глибоку повагу та підтримку, розповіла кореспонденту “Турінформ Закарпаття” керівник музею гуцульської бриндзі та автор ідеї Ольги Шкуро.

Умови ініціативи доволі прості: всім відвідувачам музею гуцульської бриндзі наприкінці екскурсії пропонують за бажанням придбати баночку бриндзі для воїна й підписати листівку з побажаннями. Отримують подарунки не тільки всі військові, які відвідують музей, – чимало подарунків вирушають на фронт. Туристи часто приймають участь та “підвішують бриндзю”.

«Це важливо, щоб наші захисники відчували підтримку й подяку. А туристи мали змогу долучитися до доброї справи. Головне, що довіряють. А захисники розчулюються», – каже пані Ольга.

В музеї гуцульської бриндзі вже не перший рік знайомить відвідувачів з культурою полонинського вівчарства та бриндзею. Гуцульська бриндзя (саме бриндзя, а не бриндза) — традиційний овечий сир, що виготовляють на території Закарпатської області, Рахівського району. Цей сир входить до складу багатьох традиційних страв.

Читайте також: Обсяги вирощування хмелю в Україні скоротились майже у 20 разів

Оригінальність смаку сиру, зумовлений тим, що вівці випасаються на полонинах (високогір’я Карпат, на висоті не нижче за 700 метрів над рівнем моря, протягом 120 днів).

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!