Діти з особливими потребами замислюються над працевлаштуванням на молочній фермі у майбутньому

0 252

“Нашим вихованцям цілком під силу якісно виконувати подібну роботу, пов’язану з доглядом за тваринами, рослинами, – говорить вихователь “Чернігівського навчально-реабілітаційного центру” Наталія Лавриненко після відвідування  молочної ферми підприємства із вирощування ВРХ – ФГ «Бутенко», що у Меньскому районі Чернігівської області.

Учнів “Чернігівського навчально-реабілітаційного центру” познайомили з усіма етапами виробництва молока і дали можливість спробувати себе у ролі працівника ферми.

Дуже часто люди, які мають інвалідність, не можуть влаштуватися у суспільстві і заробляти самотужки на життя. Для вихованців же «Чернігівського навчально-реабілітаційного центру” проблема працевлаштування вже, ймовірно, не стоятиме так гостро. Адже їх змалечку готують до дорослого життя.

Фахівці компанії AVA Group, однієї з лідерів з кормовиробництва, разом зі своїми партнерами, підприємством із вирощування ВРХ – ФГ «Бутенко», що у Меньскому районі Чернігівської обл., провели вихованцям закладу екскурсію на молочну ферму, де діти змогли не лише познайомитися з усіма етапами виробництва молока, але й власноруч спробувати роботу по догляду за тваринами.

Це вже другий подібний захід, організований AVA Group для вихованців “Чернігівського навчально-реабілітаційного центру”. У січні 2018 року дітям також влаштували подібну екскурсію на молочну ферму господарства Чернігівської молочної індустріальної компанії. Тобто, ця дружба вже стала доброю традицією.

«Коли ми вперше возили цих діток на ферму, то побачили, з яким захопленням вони сприймають усе, що там відбувається, – говорить менеджер із ВРХ AVA Group Заверняй В’ячеслав. – Для них це було справжнє свято! Тож вирішили, що подібні заходи потрібно організовувати якомога частіше. І наші партнери нас в цьому підтримують. Сьогодні ринок праці дуже гостро відчуває дефіцит робочих рук в аграрному секторі. Тому зацікавленість у подібних заходах обопільна: наші партнери у майбутньому зможуть запропонувати цим дітям роботу, отримавши старанних працівників».

В рамках екскурсії керівник господарства Бутенко Олексій Іванович розповів вихованцям про різні нюанси годівлі та вирощування тварин, їм показали процес доїння, як молоко від корови потрапляє до молочного танку. Також діти спробували себе в ролі працівників ферми: вони із задоволенням складали сіно, загрібали зерно, підмітали зерносховища.

“Учні дуже старанні і акуратні. Тому, коли вони залишать стіни навчального закладу, зможуть повноцінно працювати нарівні з іншими робітниками. Та й навіть, якщо не всі з них захочуть працювати в даному напрямку, все одно подібні екскурсії дуже допомагають нашим дітям для розвитку, навчання, соціалізації, профорієнтації у суспільстві”, – зазначає вихователь “Чернігівського навчально-реабілітаційного центру” Наталія Лавриненко.

SEEDs.org.ua

 

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!