Відеомаркетинг. Таки об’єм має значення, один для багатьох – Heinz

0 168

Важливим показником у продажах  є повторна кількість покупок, коли клієнт повертається знову і знову за товаром. Тому серед продавців та маркетологів існує неголосне правило: «мамонта треба їсти частинами».  Звісна річ, хочеться щоб купували якомога більше і одразу. Як зерно – так танкерами, як хліб – фурами, кетчуп – бутлями, консерви – бочками. І саме про те, як продавати більше на прикладі бобових – піде мова у сьогоднішньому #відеомаркетинг огляді.

Коли компанія має намір протриматись на ринку не один рік, та не один десяток, як Heinz, котрій вже понад стоо років, то маркетингова стратегія має бережливе ставлення до клієнтів. А саме – щоб клієнт повертався не один раз за повторною покупкою. Але, все та ж задача – продавати якомога більше, стоїть перед радою директорів. Безсумнівно, і питання виникає, який же інструмент застосувати у продажах, щоб не визвати зворотню негативну реакцію у потенційних покупців та у постійних?

Маркетологи Heinz вирішили питання досить просто. Вони розробили та впровадили на ринок – відеоанімацію. Про кохання, сім’ю, та професійні звершення. Історія максимально реалістична – як у житті. Вона про розповідає про те як у героя – Geoff-a виникла пристрасть до творіння та експериментів, але ніхто не знає, звідки вона прийшла лише відомо те що він дуже любив боби. І як це часто буває, коли один момент часу приходить, точніше – коли саме одна жінка, змінюється звичне життя. Так відбулось і в житті героя…

Розповідь виконана у вигляді мультику – анімаційного, на три хвилини. Доступне анімаційне відео – до перегляду на офіційному каналі Heinz Австралія. Відео було залито на канал у вересні 2017 року.  На сьогодні відео переглянули майже 8 млн глядачів. Із них 43 тисячі вподобали відео, майже 3 тисячі – ні.

Чи дотримані у ролику три важливі характеристики відеомаркетингу:

  • Історія – так і не дивлячись на загальний тренд інтернету, що відео має бути коротким, анімація Heinz зайняла більше 3 хвилин. І тим не менш такий параметр як «історія» змушує додивитись ролик до кінця;
  • Емоція. Ролик змушує переживати й спостерігати за життям героя.
  • Призив до дії. Два завжди краще ніж одне –натяк на те, що краще купувати більше, коли бачиш тару «Один для багатьох», розумієш, що крім тебе є ще твої близькі люди…

Стиль виконання у дусі Pixar – додав анімації милоти…

Характеристики ролику:

яку рису підкреслив відеоролик: дослідження, турбота про близьких;

чи був використаний сценарій: так;

чи є привід скористуватись продукцією: так;

чи є цільова аудиторія: так, чоловіки і жінки 20+, підлітки;

що саме рекламують в ролику: товарну групу, бренд;

порівняння з конкурентами: ні;

основна розповідь: про життєві цінності;

по відчуттям (затягнуте рекламне відео): ні, дивиться як фільм;

чи надуманий ролик: так ;

–  Визиває довіру: так;

Судячи з інформаційного посилу – компанії необхідно було збільшити продаж бобових, а також, щоб купували більшу тару. Одна із задач котру намагались вирішити маркетологи – це визвати у потенційних покупців відчуття «свого», – що вони й показали у ролику – що на компанію працює така сама людина як і ми з вами. У цієї людини теж є сім’я, про яку вона турбується. І саме на прикладі своєї сім’ї герой ролику розроблює тари. Тому що розуміє, що таких сімей як у нього – ще мільйони. «Одна – для одного. Одна для двох, одна – для багатьох» … І враження у мене після перегляду ролику залишились приємні.

Катерина Дьяченко

Спеціально для SEEDs.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!