До списку топ 100 глобальних інноваційних компаній 2017 р. увійшла Компанія DuPont

0 143

Агентство Clarivate Analytics назвало компанію DuPont однією з провідних світових інноваційних компаній 2017 року, сьомий рік поспіль включаючи компанію в престижний список. У щорічний рейтинг входять найбільш інноваційні корпорації і організації, які внесли найбільший вклад в розвиток інновацій за допомогою створення нових технологій та їх комерційної реалізації.

Серед останніх інновацій DuPont відзначені наступні:
• Технологія DuPont™ Intexar™ для матеріалів, використовуваних в одязі для занять спортом і фітнесом,
• Лінійка терморегулювальних матеріалів DuPont™ Temprion™ для застосування в електронних пристроях,
• Удосконалена технологія CRISPR-Cas для рослинництва,
• Технологія для підвищення врожайності Pioneer® Qrome™,
• Пробіотики преміум-класу HOWARU® Shape, що допомагають зменшити обсяг талії, ефективність яких була доведена в ході клінічних випробувань,
• Система ферментації DuPont™ SYNERXIA® Thrive, інноваційне рішення на основі дріжджових грибків і ферментів для збільшення вироблення паливного етанолу.

Престижний рейтинг означає міжнародне визнання істотного внеску включених в нього компаній в галузі інноваційних розробок. Рейтинг є надійним інвестиційним ресурсом і доказом зростання фінансування галузі наукових досліджень, кількості реєстрованих патентів і розвитку нових ринків. Рейтинг Clarivate Analytics високо оцінює інноваційні компанії, для яких пріоритетним залишаються інвестиції в унікальні розробки, що довели свою ефективність. Зміцненню позицій цих компаній також сприяє успішна реєстрація патентів і розвиток нових глобальних ринків.

Методика рейтингу 100 провідних інноваційних компаній світу 2017 Clarivate Analytics містить чотири основних критерії: загальна кількість патентів, відсоток успішних заявок на отримання патенту, які отримали фінансування, глобальне охоплення і значимість винаходів, що оцінюється за показниками цитованості. Методика експертної оцінки заснована на рішеннях компанії Clarivate, що включають найповніший у світі перелік патентних документів Derwent World Patents Index (DWPI). Перелік надає найбільш повні і авторитетні дані про патенти з професійними анотаціями і коментарями, і є надійним джерелом для більш ніж 40 патентних бюро в усьому світі.

З повним рейтингом 2017 р. компанії Clarivate Analytics можна ознайомитись на сайті www.top100innovators.com.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!