Дрібні фермери України зможуть безоплатно скористатися сільгосптехнікою, якщо свою втратили через війну

0 103

В межах грантового проєкту “Підтримка малих фермерів в Україні” розпочалась реалізація збору ранніх зернових культур 2024 року. Його учасниками можуть стати аграрії, які потребують допомоги в зборі врожаю,  пише SEEDS.

Пріоритет у наданні благодійної допомоги надається фермерським господарствам, які самостійно об’єднуються для спільного користування технікою. Про це йдеться на сторінці фонду «Жнива перемоги».

«Учасниками програми можуть стати малі та середні аграрії будь-якої організаційно-правової форми, які потребують допомоги в зборі врожаю ранніх зернових та сукупний обсяг землі, що перебуває в обробітку яких, становить до 1500 га для господарств Херсонської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Сумської, Чернігівської та Київської областей, сільськогосподарська техніка яких знищена/викрадена/постраждала внаслідок бойових дій; до 1000 га для решти господарств», – йдеться в повідомленні.

Благодійна допомога, отримана від Благодійної організації, може використовуватись на земельних ділянках, що належать отримувачеві та/або перебувають у його користуванні.

Читайте також: Аномальні заморозки знищили майже весь урожай лохини в деяких господарствах України

Яку техніку можна взяти в тимчасове користування:

  • комбайни із зерновими жниварками;
  • трактори;
  • перевантажувальні бункери-накопичувачі.

Для того, щоб отримати допомогу необхідно подати звернення з документами через CRM-систему за посиланням ТУТ.

Заявки приймаються до 22 травня 2024 року.

Проконсультуватись можна за електронною адресою: victoryharvestua@gmail.com Або за номерами телефонів:  +38 098 474 36 51, +38 098 631 36 23.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!