Елеваторники України отримали девайс, здатний економити тисячі доларів та десятки годин роботи щодня

0 3 028

Новітні розробки дали можливість українським елеваторникам позбутися колосальної частини проблем під час закупівлі великої кількості зерна на зберігання. Йдеться про експрес-аналізатори Infracont Sgrain та Infracont Xgrain, які лише за хвилину здатні провести потрібне дослідження вмісту вологи, білка, клейковини, олійності та інших параметрів якості пише SEEDS

Infracont завойовує визнання серед елеваторників та зерновиків України завдяки неймовірній кількості переваг.

Один прилад з високою точністю за хвилину визначить кількісний вміст компонентів (якісних показників) в: цілісному зерні, олійних, бобових культурах, пшеничному борошні, а також продуктах переробки сої та кукурудзи (макуха, шрот, борошно, каші).

Окрім вмісту компонентів, на моделі Xgrain можна отримати показник Натурної Ваги зерна. Такі виміри будуть надійнішими та набагато точнішими і результативнішими аніж «дідівські» методи вимірювання натури за допомогою літрової банки.Аналізатори Infracont готові до роботи одразу після включення і не вимагають спеціальних знань від користувача та подальшого обслуговування протягом щонайменше 5 років. Для початку роботи достатньо прочитати інструкцію українською.

Крім того аналізатор має великий та яскравий дисплей – тачскрін для керування аналізатором, зчитування результатів, збереження та можливості перегляду. І все це рідною, українською мовою – що суттєво економить час і розширює коло можливостей.

Також аналізатор Infracont обладнано вбудованим термопринтером, який автоматично друкує чеки. Такий чек можна додати до лабораторного журналу, або віддати водієві, щоб той мав на руках усі результати аналізів, навіть точний час аналізу і прибуття на елеватор його автомобіля.До базової комплектації приладу включено хмарове зберігання даних. Достатньо під’єднати аналізатор Infracont до інтернету чи ввімкнути Wi-Fi, і він автоматично відправлятиме дані у хмарове сховище, а ви зможете миттєво бачити  результати аналізу у власному кабінеті, де б ви не були.

Модель Sgrain має можливість підключення до 12V, що дає можливість використовувати його від авто.

«Найголовніше для аграріїв України, окрім точності та надійності пристроїв – це україномовне меню користувача. На жаль чимало людей, пов’язаних зі зберіганням чи транспортуванням зерна, англійської не розуміють.

Значно ліпше користуватись пристроєм, коли ви розумієте кожен свій крок, а не лише тиснете на кнопки», – розповів Кирило Скороход, операційний директор «Технотест Плюс» – компанії, яка є офіційним представникам провідних світових виробників вимірювальної техніки, та займається постачанням та обслуговуванням приладів для контролю якості зерна ще з 1998 року.

А ще такий прилад надзвичайно зручний і простий у використанні, каже експерт.

«Для елеваторів – це просто незамінна техніка. Особливо коли питання стає в закупівлі великої кількості зерна на зберігання. 

Уявіть ситуацію: на елеватор приїжджає машина, привезли зерно, а у відповідь водій чує «ми не можемо сказати яка якість вашого зерна – потрібно почекати кілька днів».

Не буде машина простоювати добу, поки пробу будуть кудись відправляти, і чекати результатів. Що станеться? Водій розверне машину і поїде на інший елеватор, де йому відразу дадуть відповідь і заберуть вантаж», – розповідає фахівець.Але, маючи експрес-аналізатор такої проблеми просто не виникне – прилад зробить множинний аналіз, на який в лабораторії піде до доби, протягом однієї хвилини.

«Для виробників борошна та підприємств що займаються переробкою кукурудзи, виробляють макуху або соєвий шрот, аналізатор Infracont дає можливість оцінювати якість отриманої сировини та якість готової продукції, що надалі дає можливість збільшити прибуток», –  додає Кирило Скороход.

Infracont виробляє преміальну техніку для визначення якості продуктів за адекватною для українських фермерських господарств, елеваторів та виробників готової продукції ціною. Разом з Infracont «Технотест Плюс» надає 2 роки гарантії на аналізатори.

 

З’явилися питання?

Телефонуйте до «Технотест Плюс»:

(096) 0000-737, (066) 0000-737

(097) 0000-737, (073) 0000-737

(095) 0000-737, (093) 0000-737

https://technotest.com.ua

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!