Весна, краса: привітання від українських агромедіа-леді

0 667

Без чого неможливий швидкий розвиток українського агробізнесу? Без нових знань та інформації про технології, агрополітику, законодавчі нововведення – без всього, що наразі так легко знайти фермеру у сучасних профільних діджитал ЗМІ.

В Україні понад 50 ЗМІ для фермерів та аграріїв. І їхньою рушійною силою є жінки – агромедіа-леді, які орієнтуються у технологічній, законодавчій, ринковій інформації не гірше за агробізнесменів, а їхня якісна інформація та аналітика аграрних ринків відіграють все значнішу роль у нових здобутках українського та глобального агробізнесу.

Тому у святкові весняні дні ми вирішили зробити один матеріал на Seeds не про фермерів, а про жінок, які кожен день працюють в інформаційному та аналітичному полі агробізнесу. І сьогодні, у свято жіночності, вони діляться своїми побажаннями з усіма українськими агроледі!

Алла Стрижеус, керівник проекту AgroPortal.ua

Люби те, що робиш, і викладайся на повну — ось що бажаю у цей Весняний день усім жінкам. Якщо ти любиш те, чим займаєшся, то завжди буде мотивація, не лякатимуть проблеми, невідомі кроки, працюватиметься швидше і кожен день наповнюватиметься новими емоціями. Не будьте і надто суворими до себе та оточуючих, бо кожен має право на помилку, проте не всі жінки про це пам’ятають. Усмішок, тепла, сонця! Насолоджуйтеся перемогами, аналізуйте невдачі, хай кожен день дарує нове відкриття і буде добрим.

 

Катерина Звєрєва, координатор інформаційно-аналітичної платформи East-Fruit.com

Жінки-фермери,  жінки, на яких тримається родинна справа, викликають захоплення. Більше року як я записую історії жінок у агробізнесі і планую зібрати їх та видати збірку, присвячену жінкам-господиням і берегиням родинної справи. Майже кожна з наших прекрасних українських жінок говорить із гордістю про свою роботу. Адже кожна любить свою справу і говорить собі: “Ти зможеш, ти впораєшся!”. Будьте щасливими! Хай визнання того, що ви робите, дарує вам насолоду від успіху. Хай життя буде гармонічним та красивим і на все вистачає часу!

 

Ірина Корчагіна, головний редактор журналу Agroexpert

Присутність пані в агросекторі додає гармонії та дисципліни доволі суворій галузі. Ба більше, жінка-берегиня є ключовим символом у культурі багатьох країн. Тішуся з того, що маю відношення до агросектору, який є фундаментом продовольства. Для агроледі до свята і щоденно бажаю любові до себе і для своїх близьких. У вирі буденних клопотів знаходьте час для важливих особистих дрібничок, які дозволяють наповнитися силами і відновити енергію для нових досягнень. Умійте розставляти пріорітети та балансувати між роботою та особистим життям. Приймайте всі ситуації, які виникають як результат ваших дій та зустрічайте й долайте з гідністю всі життєві і професійні виклики. Крок за кроком виходьте на нові вершини і сяйте від щастя.

 

Тетяна Телятнікова, керівник інформаційних проектів медіа-агентства SAPIENZA

Що побажати всім жінкам і собі у святковий день? Нехай нам вистачає енергії та наснаги, щоб кожен день зустрічати як свято! Хай завжди буде підтримка з боку рідних та друзів, розуміння колег та гідна оцінка нашої праці. Завжди приємно бачити результати зусиль та розділяти цю радість з надійною командою. Побільше нам квітів та посмішок! Шануймося, бо ми того варті!

Весняне свято! Пробуджується природа, земля жде нашого піклування та уваги. Ми, жінки, кожного року вкладаємо в нашу справу всі знання, досвід та душу. Нехай рідна земля віддячить нам гарним врожаєм! Бажаю всім сприятливої погоди як на полях, так і в наших домівках. Жінки й справді можуть усе — бути успішними бізнес-леді та тендітними дружинами і турботливими матусями. Сила жінки, її натхнення — в родині, серед друзів та колег. Бажаю всім знайти гармонію і розумний баланс між роботою та родиною та отримувати задоволення від кожного дня!

Наталя Маєвська, маркетолог AgroFM

Бути жінкою у чоловічому бізнесі – це вже виклик! Тендітні жіночки на високих підборах донедавна аж ніяк не асоціювались із такими хардовими скілами як: обізнаність із агрономії, із селекції рослин, із технологій переробки агропродукції та щодо устрою та керування с/г технікою! На щастя, сучасні технології дозволяють автоматизувати більшіть із вищеперелічених пунктів і пустити у “бій” софтовий арсенал, у якому нам, жінкам, немає рівних – це комунікативні навички, мультизадачність та адаптивніть! Такі підходи повністю змінюють уявлення про агробізнес як такий! Отже, перед нами відкриті безмежні можливості! То ж, любі мої “агро-леді”, сміливіше приймаймо виклики, перед нами відкривається “блакитний океан” можливостей! Будьте креативними та зухвалими! Вірте у себе і у свою справу, якщо вона походить із Вашого серця – Ви матимете успіх! Тільки ми визначаємо кордони власних можливостей, то ж думайте широко, будьте іншими! Щиро, із любов’ю до власної справи та землі.

 

Тетяна Смірнова, аналітик аграрних ринків

Я б побажала агроледі гармонії і балансу. Саме це дозволяє зберігати впевненість на роботі і душевний світ будинку. Я вважаю, що саме жінки мають рідкісний дар: поєднувати в собі кілька іпостасі: керівника, партнера, друга, дружини, мами, але при цьому вміти в кожній з них зберегти Себе! Я бажаю всім агроледі з легкістю йти до своїх цілей, але при цьому не забувати на секунду зупинитися, вдихнути свіжий вітер, і посміхнутися)

 

Ярослава Коломієць, керівник проектів он-лайн ЗМІ для фермерів Seeds.org.ua

Весна — моя найулюбленіша пора року. Все оживає, розквітає, хочеться дихати на повні груди і жити більш пристрасно. Сьогодні думала, про те, наскільки жінки дивовижні, як сама весна. Вони надихають! Вони зачаровують! Я думаю, що жінки — це не лише надихаюча сила, але і створююча. В своїй ніжності вони залишаються надзвичайно мужні, в своїй легкості — надзвичайно сильні. Вся краса цього світу починається з нас, тому я бажаю творчої наснаги робити це життя прекрасним, душевної рівноваги та мудрості. Щаслива бачити так багато чудових жінок, які наполегливо працюють в аграрній сфері. Це дає поштовх для наполегливої праці. Тому, давайте і надалі розвиватися і квітнути!

Ірина Наконєчна, фундатор медіа-проекту BrandStory

Сьогодні коли озираюсь навколо і бачу безліч усміхнених жінок з квітами – хочеться продовжити цей день і побажати, щоб в житті у кожної жінки було якомога більше квітів, радісних і щасливих моментів не тільки 8 березня) можна довго міркувати і дискутувати в цей день про рівність статей … Але ми різні. Ми по-різному дивимося на ситуацію, інакше вирішуємо стратегічні і тактичні завдання – і в цьому наша сила, в синергії! Тому хочу нам побажати реалізації всього задуманого, натхнення і яскравих подій. І спробуйте нас зупинити!

 

Світлана Цибульська, журналіст-фрілансер

Сонячних ранків та рясних дощів, щоб лани родили щедро, а душа цвіла! Дитячих усмішок веселих, турботи ніжної щодня, а також сильного плеча! А ще – сміливості та сили долати труднощі щодня!

 

Марія Лакєєва, аналітик аграрних ринків:

Вітаю всіх жінок зі святом весни та краси! Передусім хочеться побажати вам, щоб ваші очі завжди прикрашала посмішка, а поряд були ті люди, на яких можна було б розраховувати у будь-якій справі. Разом з тим, хочеться побажати кожній жінці реалізацію мрій та бажань не тільки в особистому житті, а й у професійній сфері. Бажаю, щоб Агроледі України були взнаванні у світі як успішні фахівці своєї галузі та як виробники якісної та смачної продукції.

Оксана Король, головний редактор журналу “Агроіндустрія”

‘’І малими силами можна вершити великі справи “, – це слова полководця Суворова. Я завжди згадую їх, коли бачу успішних агроледі. Ті, з якими довелося познайомитися особисто мені, це тендітні, жіночні створення, чий вигляд ніяк не нагадує про силу, разом з тим їх посади на візитівках вражають. Вони керують великими колективами, контролюють посіви на тисячах гектарів, ініціюють розробку і впровадження агроінновацій. Роблять це по-жіночому мудро і легко, як здається з боку. Бажаю всім агроледі міцного здоров’я, невичерпної енергії, вічної молодості і краси!

 

Катерина Дьяченко, експерт з маркетингу

Для досягнення цілі потрібні сили. Сили є, коли є натхнення. Надихатись, у свою чергу, можливо будь чим, у кожного своє джерело. Для когось це природа, для інших – улюблена справа. Але для всіх нас, так чи інакше, музами є жінки. Змалку – мами та бабусі, сестри, потім – кохані жінки, подруги. Який би шлях ми не обрали у своєму житті, рухаючись вперед необхідні однодумці і лише в балансі, рівновазі можлива кооперація та розвиток – у гармонізації чоловічої та жіночої природи. Тож, нехай весна у кожної натхненниці буде не лише в цей день, адже баланс та гармонія – це те , що допомогає втримати будь яку справу, та створити умови для її розвитку.

SEEDS

 

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!