ФАО забезпечить українських фермерів насінням озимої пшениці

0 409

Організація Об’єднаних Націй продовжує надавати підтримку українським аграріям, які постраждали внаслідок війни. Цього разу Продовольча та сільськогосподарська організація ООН за фінансової підтримки уряду Японії допоможе агропідприємствам у забезпеченні насінням озимих та ярих культур, пише SEEDS.

Таку інформацію оприлюднила прес-служба ФАО в Україні. Як вказано в повідомленні, претендувати на допомогу можуть фермери із Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської та Харківської областей. До слова, підтримку планують надавати лише зареєстрованим відповідно до законодавства України сільськогосподарським підприємствам, земельні угіддя яких не перевищують 50 га. Учасники програми мають здійснювати господарську роботу більше 1 року. До того ж, вони повинні бути зареєстровані в системі ДАР за посиланням.

Загалом допомога буде надана 1,5 тис. аграріїв. Кожен учасник програми отримає по 2 тис. кг насіння озимої пшениці, що надаватиметься фасованою по 50 кг.

Читайте також: ФАО ООН вказала основні напрямки підтримки українських фермерів

Для отримання допомоги від ФАО необхідно зареєструватися через Google-форму та завантажити сертифікат через форму, що підтверджує реєстрацію в Державному аграрному реєстрі (ДАР).

Подати заявку можна до 4 вересня 2022 року, 23:59 за київським часом.

У процесі обрання учасників програми перевага надаватиметься фермерам, які мають документально підтверджені збитки, завдані внаслідок бойових дій. Також учасникам програми варто врахувати, що насіння потрібно буде самостійно забрати зі складів, визначених ФАО на території кожної області.

Для отримання додаткової інформації можна звернутися за телефонами гарячої лінії +38 099 090 7582 та +38 068 318 0943 або на електронну пошту UA-Feedback@fao.org

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!