Фермер з Чорткова заходився розводити чорних азіатських водяних буйволів

0 275

Олег Сович, мешканець Чорткова, що на Тернопільщині, відкрив буйволину ферму. За його словами, в регіоні він єдиний, хто взявся за таку справу, пише SEEDS.

Раніше чоловік займався розведенням папуг, фазанів, павичів, декоративних качок, горлиць, амадинів, цуценят. Тепер на його фермі є два буйволи – чорний азіатський водяний буйвол та угорський сірий буйвол. Це дороговартісні та цінні породи.

Всього в Україні чорних азіатських водяних буйволів є близько двох сотень, і один із них – у Чортківській громаді. Про це йдеться на сторінці Чортківської міської ради у Facebook.

“Їздив у Закарпатську та Івано-Франківську області на буйволині ферми. Знайомився, розпитувався, навчався. Коли привіз на свою ферму першого буйвола – він був доволі кволим, мав авітаміноз. Я проколов його вітамінами, експериментую із кормами, зараз він виглядає зовсім іншим! Я знаю, що треба тварині”, – говорить Олег Сович.

За його словами, буйволи – це не лише цінне молоко та мармурове м’ясо, а й цікавий екзотичний туристичний об’єкт у майбутньому.

Читайте також: Після окупації фермерам Харківщини катастрофічно бракує кормів для худоби

“Мрію також із молока буйволиці робити моцарелу. А що, чому італійські монахи варили моцарелу, а ми у Чорткові не зможемо?!”, – переконаний фермер.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!