Фермер з Херсонщини роздає торішню цибулю “за цукерки дітям”

0 706

Після частих повідомлень про тонни торішніх овочів на узбіччях українських доріг, з’явилися і приємні новини. Один з фермерів Херсонщини вирішив торішню цибулю не викидати, а роздати всім бажаючим.

Повідомлення про це з’явилося на сторінці Facebook спільноти “Ринок Херсонський онлайн”.

“Віддаємо цибулю за солодощі дітям. Хто брав у нас знає, що хороша. Є трохи пророслої. Тільки самовивіз і самовиніс. Локація Антонівка”, – йдеться в оголошенні.

Погодьтеся, це краще рішення, ніж взагалі викидати овочі гнити на землі.

Не так давно у Генічеському районі Херсонщини просто на узбіччі тутешньої автотраси невідомі викинули кілька тонн пророслої цибулі. Така ж проблема нерідко зустрічається із капустою, буряком, та деякими іншими культурами, які аграрії не змогли продати. За словами місцевих, така проблема далеко не поодинока. Кажуть: «Такі купи в нас виростають повсюдно: то гнилі томати на пустирищі вигорнуть, то біля стихійного ринку купу непроданих кавунів залишать». Резонанс у громадах — відповідний.

З цибулею так вийшло, що восени закупівельні ціни виявилися занизькими. Аграрії притримали товар, але відчутного подорожчання продукції не сталося — її зібрали вдосталь. Тож цибуля псується, і її починають викидати будь-де, аби лише не платити за утилізацію.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Мій Херсон

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!