Фермерам України презентували унікальну портативну експрес-лабораторію для зерна

0 418

Аграрії України отримали унікальну можливість – визначити якість зібраного зерна без дорогих і тривалих досліджень, прямісінько у полі чи в сховищі.

Все завдяки GrainSense – портативній і потужній зерновій експрес-лабораторії.

Завдяки їй менш ніж за хвилину можна дізнатись не тільки вологість зерна, а й олійність, вміст білка, а також вуглеводів у зернах пшениці, ячменю, ріпаку, вівсі, житі, кукурудзі та сої.

Технологія GrainSense застосовується у сфері АПК вже третину сторіччя. З року в рік вона покращується і допрацьовується на лабораторних експрес-аналізаторах.

Для вимірювання GrainSense використовує технологію інфрачервоної спектрометрії. Фактично вимірюється інтенсивність світла, що проходить через зерна на заданих довжинах хвиль. Згодом ці дані накладаються на заздалегідь відомі калібрування продуктів.

Аналізатор GrainSense відкалібровано згідно з стандартними зразками України. У якості обов’язкового доповнення до аналізатора GrainSense додаються стандартні зразки з сертифікатами якості від компанії “УКРАГРОТЕСТ“.

Це дає змогу самостійно переконатися в точності і повторюваності результатів вимірів.

Постачанням і обслуговуванням аналізаторів GrainSense займається компанія ПП “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”, яка з 1998 року виробляє і постачає обладнання для зерновіих лабораторій і має колосальний досвід роботи у сфері АПК та контролю якості зерна.

 

З’явилися запитання?

Телефонуйте до GrainSense:

 (096) 0000-737, (066)0000-737

(097) 0000-737, (073)0000-737

(095) 0000-737, (093)0000-737

 www.grainanalyzer.com.ua

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!