Фестиваль глінтвейну провели в Одеській області

0 155

Днями на Одещині пройшов перший Фестиваль глінтвейну. Подію організував ННЦ “Інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова”. Під час заходу відвідувачів пригощали фірмовими напоями. Також на фестивалі розгорнувся ярмарок крафтової продукції. Тут продавали вино, мед, родзинки, пастилу та інші смаколики, повідомляє SEEDS.

“На території ННЦ “ІВіВ ім. В. Є. Таїрова” відбувся перший Фестиваль глінтвейну, який ознаменував ще й початок зимових свят. Інститут долучився до цієї яскравої події і представив 2 види фірмового Таїровського глінтвейну, білого та червоного. Кожен відвідувач фестивалю отримав змогу скуштувати та придбати кращі вина з сортів винограду ННЦ “ІВіВ ім. В. Є. Таїрова” в тому числі й новинки інституту – молоді вина урожаю 2021 р. з сортів винограду Ароматний та Рубін Таїровський. Наприкінці заходу був проведений розіграш призів від ННЦ “ІВіВ ім. В. Є. Таїрова”, – повідомили у науковому центрі.

Читайте також: Стало відомо чому фермери Одещини втратили 85% цьогорічного врожаю винограду

У лютому ННЦ “Інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова” організовує в Одесі IV Міжнародну науково-практичну конференцію “Успішне виноградарство та виноробство”. Під час заходу будуть обговорені питання ефективного догляду за виноградниками, як передумови високоякісних вин, сучасних технологій у виноробстві та виготовленні коньяків, граппи, чачі та інших напоїв і продукції з винограду.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!