Філіппіни почали реалізацію проекту з розробки біофунгицидів для томатів і баклажанів

0 236

Планується розробити новий засіб для боротьби проти грибкових захворювань томатів і баклажанів, і це буде зроблено в процесі реалізації спеціального проекту під назвою «Розробка біофунгіциду для боротьби з Alternaria solani і іншими патогенами томата і баклажана». Про це повідомляє AgroNews.

Філіппінська рада з досліджень і розробок у галузі сільського господарства, водних і природних ресурсів Міністерства науки і технологій (DOST-PCAARRD) у рамках проекту організувала першу зустріч. Безпосередньо проект розрахований на два роки.

Групою вчених на чолі з доктором Джесікою Ф. Сімбахан з Університету Філіппін Діліман (UPD) буде розроблений біофунгіцид, що представляє собою суміш хітинази та інших протигрибкових сполук, призначених для боротьби з Alternaria solani та іншими грибковими патогенами томата і баклажана.

Грибковими патогенами вражаються баклажани і помідори, особливо в сезон дощів. Інфекційні захворювання такі як рання гниль (Alternaria solani), фузаріозне в’янення (Fusarium oxysporum) і цвілі листя (Passalora fulva), можуть привести до серйозної втрати врожаю.

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!