Гендиректор Tesla хоче відкрити фабрику цукерок

0 198

Генеральний директор Tesla і засновник компанії Space X Ілон Маск хоче відкрити фабрику цукерок. Про це він  повідомив у своєму твіттері.

«Я відкриваю цукеркову компанію, і це буде приголомшливо», – написав Ілон Маск в своєму твіттер-акаунті. Через деякий час після першого повідомлення Маск вирішив уточнити: «Я дуже-дуже серйозний», написав він. Після цього власник Space X вирішив поцікавитися у передплатників, які активно відреагували на його твіти (понад 50 тисяч ретвітів), якою вони бачать його фабрику цукерок.

Думки експертів щодо того, чи можна сприймати заяву Маска всерйоз, розділилися. З одного боку – запуск всіх своїх великих проектів він анонсував саме в твіттері. З іншого – Маск відомий своєю ексцентричністю, а також любов’ю до легких наркотиків, що вже коштувало його проектам багатотисячних інвестицій. Зокрема, на початку лютого Bloomberg повідомляло про ймовірне банкрутство Tesla – якщо тільки до 1 березня Маск не виплатить 920 мільйонів доларів за облігаціями, випущеними в 2014 році.

SEEDS.org.ua за матеріалами Пропозиція

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!