ІКЕА почне вирощувати салати в міні-теплицях

0 157

Шведська мережа ІКЕА (IKEA) спільно з фірмою по переробці відходів Бонбіо (Bonbio) почне вирощувати салати в спеціальних контейнерах, встановлених в своїх магазинах. Першою рослинна продукція компанії з’явиться в містах Мальме і Хельсінгборг (Швеція) в 2019 році. Про це EastFruit з посиланням на FruitNews.

Для підживлення рослин використовуватимуться перероблені органічні відходи відповідно до політики ІКЕІ з пошуку і вирішення екологічних проблем.

Як заявив менеджер з розвитку мережі ІКЕА в Швеції, Йонас Карлехед, Шведське відділення IKEA вже постачає органічні відходи різним компаніям, які займаються переробкою.

У своєрідних міні-теплицях буде передбачена можливість регулювання освітлення, температури і подачі підживлення незалежно від погодних умов. Це дасть змогу вирощувати вітамінну продукцію протягом всього року.

Крім того, зникає потреба у транспортних витратах, у необхідності застосовувати засоби захисту рослин. Необхідна енергія постачатиметься завдяки роботі вітряних електростанцій компанії.

Очікується, що через півтора місяці після початку дії проекту можна буде отримати 18 кг салату з кожного контейнера.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!