Калібратор для фруктів дозволяє в режимі реального часу виявляти і видаляти пошкоджені плоди

0 160

Робота калібратора SormaTech від компанії Sorma Group забезпечується інноваційною системою штучного зору, і дозволяє швидко і точно виявляти пошкоджені фрукти. Про появу новинки повідомляє freshplaza.com.

З появою калібратора виробники можуть успішно управляти всіма операціями після збору врожаю. Завдяки програмному забезпеченню оператор машини отримує можливість змінювати і налаштовувати параметри виявлення дефектів в режимі реального часу. Причому дефекти виявляються як зовнішні, так і внутрішні. Тож споживач може отримати практично ідеальний продукт.

Як пояснив Даніель Фаббрі, управляючий директор Sorma Ibérica, такий контроль якості є не просто способом  підвищення ефективності роботи, а і принципово етичним питанням.

Нова машина дозволяє автоматично налаштовувати сортувальні потенціометри. Після збору кількох зразків фруктів машина може розпізнавати клас, до якого належить продукт, тим самим значно скорочуючи час, який буде використано при створенні спеціальних програм для ідентифікації сортів.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!