Канадійський досвід: дізнайтесь більше про кооперативну модель агробізнесу та стійкість у період криз та відновлення на конференції зі Сталого агробізнесу

0 392

Запрошуємо вас на ексклюзивний цікавий виступ канадійського фахівця з розвитку кооперативів, Пола Чібая (Paul Cabaj) та менеджерки програм Ерін Маккі з Socodevi.


Виступи та дискусія з діючими українськими коопертивами із різних секторів відбудеться у другому блоці Відкритої Міжнародної Конференції СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”, яка відбудеться 14 лютого 2024 року, розпочнеться об 11:30 у Київському МВЦ (3-ій павільйон, відкрита зона) в рамках виставки “АГРОВЕСНА“.

 УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ


Пол Чібай поділиться власним унікальним досвідом щодо теми “Кооперативна модель бізнесу та її стійкість у період криз та відновлення”, що може принести нові приклади та рекомендації для українських кооперативів, можливих організаційних і  технологічних рішень та підтримки кооперативів і малих виробників в Україні.

Софія Буртак, голова Правління Громадської Спілки «Бізнес Мережа Сільських Жінок», що розвиває кооперативи в Україні понад 10 років та заснувала Кооперативну Академію, буде модерувати цей блок конференції.Під час дискусії, що актуальна для українського агробізнесу на тему “Українські кооперативи в контексті війни”, візьме участь Ерін Маккі, менеджерка програми з Socodevi в Канаді. Socodevi – це організація заснована кооперативами Канади для поширення успішного досвіду та підтримки роботи кооперативів.

Українські кооперативи з різних областей та секторів виробництва, таких як СК Файна Поляна (ягоди), СК Саксагань (зернові), СК Молочна ріка (молоко), СК Оберіг Агро (овочі), СК Свій до Свого (медові продукти), та СК Стрийський Ясь (фасоля та овочі), СК Молочний Дар (молоко) поділяться досвідом роботи під час війни, викликів та нових інвестицій.


Для довідки: Пол Чібай  (Paul Cabaj) має великий досвід роботи, який охоплює понад два десятиліття, і присвячений економічним і соціальним інноваціям. Його підхід передбачає активне залучення, мобілізацію та партнерство з різноманітними зацікавленими сторонами, включаючи кооперативні підприємства, приватні корпорації, некомерційні організації та державні установи.

Унікальний внесок Пола полягає в його підприємницькому мисленні, яке постійно дає стратегічні результати для організацій, які прагнуть значно посилити свою відданість екологічній та соціальній відповідальності. Використовуючи свою розгалужену професійну мережу, яка охоплює Канаду, США та кооперативи в світі, Пол чудово збирає команди експертів, які володіють знаннями практично в будь-якому секторі економіки.Також у цьому блоці конференції будуть доповіді та презентації  Президента Української плодоовочевої асоціації Тараса Баштанника – Держпідтримка. Технології. Кооперація виробників плодоовочевої продукції.

Олександра Ярещенка, заступника директора з наукової роботи Інституту садівництва  НААН України про нішеві ягідні культури і можливості кооперації виробників для збільшення прибутків.

В’ячеслав Поліщук, керівник садівничого напрямку Ukravit  розповість про українські ЗЗР і сервіси для сталого виробництва.

Владислав Разкевич, керівник компанії Евкаліпт + поділиться тим, як отримувати щедрі врожаї, заощаджуючи виробничі ресурси.Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки профільних асоціацій: Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА, Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції, а також за підтримки Проєкту розвитку підприємництва для постраждалого від війни населення в Україні “We Prosper”, який реалізується ДОГО “Сільськогосподарська консультаційна служба” та ГС “Бізнес Мережа Сільських жінок” в партнерстві із неурядовою організацією SOCODEVI, що фінансується урядом Канади.

Інформаційну підтримку конференції здійснюють провідні аграрні ЗМІ, економічні та аналітичні агенції: Seeds.org.ua, Agroexpert, East-Fruit.com, Interfax, APK-Inform Agency,Agri-gator.com.ua, журналу «Ексклюзивні Технології» (Agrotimeteh.сom.ua), Агробізнес Сьогодні та Агрономія Сьогодні, Мультигалузева платформа «Здорове харчування по-українськи», Платформа «Місія – здоров’я:  разом задля активного довголіття».


Не пропустіть цю унікальну можливість отримати нові знання та обмінятися досвідом з провідними фахівцями аграрного сектору!

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!