Переселенець з Запоріжжя відновив на новому місці родинну справу – виробляє органічне борошно

0 612

Коли органічна ферма Олександра Орєхіна опинилася в тимчасовій окупації на Запоріжжі, її власник був змушений виїхати. Перебравшись у сусідню Дніпропетровську область, Олександр вирішив зайнятися борошномельною справою, пише SEEDS

На млині Олександр робить органічне і безглютенове борошно з пшениці, гречки, сочевиці, жита, спельти. Зараз обсяг виробництва – 10 тонн на місяць, до речі, млин використовують українського виробництва.

«Наші житомиряни роблять ідеальні жорнові млини, я давно хотів його придбати в них. Завжди намагаюся купувати все українське, щоб залишити гроші в країні і підтримувати місцевих виробників, щоб вони більше розвивалися. Я вважаю, що у нас в країні майже все можуть робити якісно, будь-яке обладнання», – розповів підприємець виданню ZAXID.NET.

За перші два місяці роботи млинарське підприємство Орєхіна стало частиною експортного ланцюжка в країни ЄС: з їхнього борошна робили солодкі палички для дітей, які експортують в країни Євросоюзу.

Читайте також: Ринок замороженої малини пожвавився за всіма категоріями якості

Вже після започаткування цієї справи Олександр Орєхін поділився новинами з мамою, і вона згадала родинну історію.

«Я не знав, ким були мої предки. Мама пригадала, що власний жорновий млин мав мій прадід. Його 1925 року розкуркулили чекісти і вивезли до Сибіру.  Я зрозумів, що історія циклічна. Мене все підводило до цього – і події в житті, і в нашій країні, щоб я почав відновлювати ту справу, яку мій прадід започаткував», – каже Олександр Орєхін.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!