Картини з рибних кісток створює Миколаївська майстриня  

0 789

Як використати кісточки товстолоба та коропа знає майстриня, яка живе у селі Михайло-Ларине Вітовського району. Саме з цих матеріалів, а також з луски, Олена Лементар викладає картини.

Олена Лементар займається творчістю 14 років. Говорить, що це її хобі та покликання душі. Використовує великі кістки з голови товстолоба, маленькі з коропа.

Процес відбирання кісточок тривалий. Після обробки висушує та фарбує, потім вже кріпить на клей. Треба рибу обов’язково відварити, тому що тільки відварена риба буде мати білі кісточки.


«Відварюємо, просушуємо, замочуємо на двоє суток у розчині лимонної кислоти, в оцті. Потім вимиваємо, висушуємо. Потім починаємо фантазувати. Рибу чистимо, луску відбираємо, промиваємо, висушуємо», – розповіла Олена Лементар.

У роботі використовує фарби, клей, кісточки та різноманітні основи. На виготовлення однієї роботи витрачає приблизно годину.

Свої роботи Олена Лементар дарує знайомим та друзям. Також картини з кісточок Воскресенської майстрині демонструють у місцевому осередку культури – бібліотеці. У доробку Олени майже 30 власних картин.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Суспільне Миколаїв

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!