Картопля нового покоління: чому варто спробувати сорт Алюетт?

0 1 160

Якщо ви плануєте спробувати нові сорти картоплі, варто звернути увагу на ранній високоврожайний сорт Алюетт. Це новий продукт для українського ринку (його внесли до Державного реєстру рослин, придатних для поширення в Україні в 2021 році), утім сорт вже встиг добре себе зарекомендувати як на полях фермерських господарств, так і в особистих селянських господарствах, пише SEEDS.


Цього року компанія-постачальник якісного насіннєвого матеріалу картоплі «Агріко Україна‎» безкоштовно надала десятки тонн насіння Алюетт для господарств Київщини, Чернігівщини, Тернопільщини та інших регіонів. Там вже збирають перший урожай бульби. Результати вирощування сорту ви можете побачити на фото.‎ Зокрема, на світлинах видно, що майбутній врожай буде високим, а бульба — якісною, навіть попри пізні терміни посадки та складні умови цього сезону.

Зазначимо, що українці змогли безкошовно отримати насіннєву картоплю завдяки співпраці «Агріко Україна‎»‎ та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics Internetional, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 Алюетт варто обирати, оскільки сорт має ряд унікальних переваг:

  • Алюетт – сорт «нового покоління», що має високу стійкість до фітофторозу листя та бульб (для органічного землеробства).
  • Характеризується універсальними кулінарними якостями: придатний як для споживання у свіжому вигляді, так і для переробки (21% сухих речовин).
  • Картопля сорту Алюетт має привабливий червоний колір шкірки, що не змінюється протягом всього періоду зберігання.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!