Катерина Звєрєва: шлях до успіху

0 566

Слово Agro вже давно стало невід’ємною частиною її цікавого та насиченого життя: міжнародний консультант ФАО, директор з розвитку УПОА, засновниця агромедіа-холдингу SAPIENZA … І все це різні етапи життя однієї вольової жінки – Катерини Звєрєвої, безмежно закоханої у всіх, хто годує Україну. Докладніше – у статті від SAPIENZA.

Після закінчення кафедри журналістики Донецького національного університету Катерина очолила сектор інформаційних стратегій Донецької Облдержадміністрації,  де пропрацювала з 2010 по 2014 рік.

З 2012 року вона працювала старшим викладачем кафедри журналістики ДонНУ, а з 2013 року по жовтень 2014 року – прес-аташе і PR-менеджером компанії  DMS в Донецьку.

З жовтня 2014 по січень 2016 року Катерина Звєрєва очолила Центр антикризових комунікацій Business Alliance MKL. У квітні 2015 року стала головним редактором AgroNews (Київ). З жовтня 2015 по січень 2018 рр. – директор PR-агентства Media Brand.

У червні 2015 року Катерина Звєрєва співзаснувала агротехнологічний стартап BIOsens – біосенсори для тестування на мікотоксини в кормах тварин і зернових, а також стала директором з маркетингу BIOsens. У 2017-му році BIOsens увійшов в ТОП-100 стартапів СхідноїЄвропи за версією Financial Times.

У травні 2017 року Катерина заснувала професійний ресурс для підтримки малого та середнього фермерства Seeds, а згодом у 2018 році – міжнародний агромедіа-холдинг SAPIENZA.

У березні 2018 року відбулася важлива подія в кар’єрі жінки – вона стала Міжнародним консультантом Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН  (FAO – Foodand Agriculture Organization of United Nations).

З травня 2019 року Катерина Звєрєва поєднує роботу в ФАО з роботою на посаді Директора з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА). Вона також є керівником Міжнародної інформаційно-аналітично платформи East-Fruit.com, що надає незалежну аналітику плодоовочевого ринку.

Потрібно додати, що Катерина Звєрєва – автор понад 500 статей і публікацій з розвитку плодоовочевого бізнесу й агромаркетингу.

Окрім журналістської освіти Катерина Звєрєва отримала міжнародний ступінь  MBA (Master of Business Administration) за міжнародною програмою AgriFood MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі в Києві. Також навчалася за модульними програмами у Вагенінгенському університеті в Голландії і в Аграрному Університеті штату Альберта в Канаді.

Серед багатьох досягнень сама Катерина виділяє Меморандум по кооперації агробізнесу, агроЗМІ, науки та освітніх платформ. Саме вона у 2018 році стала ініціатором і координатором цього проекту, об’єднавши учасників агромедіа-ринку в ініціативі за чистоту медійного поля для трансферу знань між професіоналами аграрного ринку.

У 2016 році вона стала ініціатором створення громадської платформи “Комітет протидії корупції в АПК”,метою якого стала боротьба з рейдерством і корупційними схемами в агробізнесі.

Катерина Звєрєва: “Протистояти корупції можна різними способами. У тому числі, інформуючи громадян України про механізми ефективного покарання за корупційні дії, роз’яснюючи норми антикорупційного законодавства, а також впливаючи на органи державної влади, щоб ці механізми діяли”.

У травні 2017 року Катерина Звєрєва стала співзасновником соціального проекту для фермерів України “Вони годують Україну”.

Катерина Звєрєва: “Вони годують Україну” – це національний проект-премія про людей, якими ми пишаємося, про фермерів й агропредпріємців, про сімейну фермерську справу. І ми хочемо показувати і розповідати про таких людей. Кілька років я працюю редактором інформаційного агентства аграрних новин AgroNews. За цей час остаточно закохалася в галузь АПК. І впевнена, що агроісторії, історії про людей, які фактично годують Україну, повинні бути максимально відомі. На цьому ми і зосередили наші зусилля”.

 

Sapienza.media для SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!