Кавуни і дині Дунайського аграрія вирушать до крамниць Румунії та Німеччини

0 988

Фермерське господарство «Дунайський аграрій», що в селі Саф’яни на Одещині, планує постачання 200 тонн кавунів та 100 тонн динь до Румунії та Німеччини, пише SEEDS. 

Підприємство брало участь у найбільшій у світі виставці органічної продукції «BioFach 2023», що проходила в німецькому місті Нюрнберг у лютому. Про це повідомляє «Дія. Бізнес».

«За результатами цьогорічної виставки найближчим часом «Дунайський аграрій» планує постачання 200 тонн кавунів та 100 тонн динь до Румунії та Німеччини», – йдеться у повідомленні.  

Напрацювання попередніх років допомогло аграрному підприємству налагодити експорт кавунів, персиків, динь, зернових культур до Франції, Швейцарії, Чехії, Латвії, Литви, Австрії, Південної Кореї, Японії, Великобританії та Нідерландів.

Підприємство продовжує стратегію та обраний курс власника компанії Романа Дяжука, який трагічно загинув у ДТП у червні 2023 року.

Читайте також: На Черкащину відправили дві тонни херсонських кавунів

Продукція «Дунайського аграрія» широко представлена в національних торговельних мережах, як-от Goodwine, WineTime, «Сільпо», Novus, «Велика Кишеня», «МегаМаркет» та спеціалізованих магазинах.

Зараз на фермі працює 70 мешканців громади. Також з початку повномасштабної війни господарство віддало частину своїх овочесховищ школі під укриття від обстрілів і передає свою продукцію на фронт.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!