Козак Чуб з Черкащини заходився відновлювати душевний спокій українців по-козацьки

0 113

До повномасштабного вторгнення Олександр Проценко з Черкащини влаштовував на території своєї садиби у Чубівці наметові табори для вихованців школи бойового гопака, яку очолює. Тепер територію перепрофілював, аби тут могли відновити душевний спокій дорослі, пише SEEDS.

Чани на травах, лазня, сон на бджолах, а ще походи та медитації в місцях сили — такі ретрити пропонує Олександр Проценко.

Такий відпочинок, за словами чоловіка, особливо корисними будуть для військових, як частина реабілітації. На подвір’ї козака Чуба, так себе кличе Олександр Проценко, є цілий комплекс для відновлення тіла і духу. Сприяє цьому саме місце.

“Тут, на цих курганах, які датуються скіфською добою (5-3 століття до н. е.), і по сьогодні існує онуфріївський монастир. А також існувала школа виховання молодих козаків”, – розповів господар Суспільному Черкаси.

Окрім медитацій та походів, розповів Олександр, його гості можуть попаритися у лазні та покиснути у чані з травами, або “полежати на бджолах”.“Це для того, щоб людина могла увійти у стан спокою. Саме вібрації бджоли дають людині стан спокою. Також іде дуже сильний ефект інгаляції, який складається із запахів прополісу, меду та воску”, — пояснив Олександр Проценко.

Читайте також: Медик з Галичини після турботи про людей заходилась піклуватись про врожай на власному полі

Проте такий релакс підійде не кожному, не радять його тим, у кого є алергічні реакції на будь-які продукти бджільництва. Загалом же такі ретрити позитивно впливають на психоемоційний стан людини. Особливо під час війни.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!