Локальні, нішеві та крафтові виробники зібралися у Києві аби поділитися досвідом  

0 923

У Києві відкрилася Міжнародна торговельна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2020». Виставка відбувається 1 раз на 2 роки та представляє інноваційні рішення у сільському господарстві, пише SEEDS.

В перший день «ІнтерАГРО 2020» відбулась унікальна подія в аграрному світі – перша Торгова платформа “Ніші.Технології.Інвестиції”, захід для локальних, нішевих та крафтових виробників, організований агромедіа-агенцією Sapienza.«Ми не були впевнені на всі 100%,що все вдасться у цей коронакризовий час. Та довели підготовку до результату, можна сказати, місія виконана, і я була рада такому теплому і професійному колу учасників конференції. А також відгукам після неї.

Цим заходом ми підтримуємо невеличких українських виробників. Хочемо показати потенціал і можливості для збільшення прибутків у агросекторі», – пише на своїй сторінці у Facebook  засновниця агромедіа-агенції Sapienza.media Катерина Звєрєва.«Учасники почули історії бізнесу від виробників меду, сиру, амарантової продукції, продукції з конопель, нішевих виробників. Продегустували українські сири, мед, продукти з амаранту.

Наші виробники – надзвичайно винахідливі. Поєднують сучасні технології зі стародавніми традиціями, експериментують і покращують результати. Створюють надзвичайне», – додає Катерина Звєрєва.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!