Львівське кафе увійшло до списку найкращих веганських закладів світу

0 363

Львівське кафе Dogs Like Ducks увійшло до рейтингу найкращих веганських закладів у світі за версією авторитетного спеціалізованого порталу HappyCow.

Як повідомляє zaxid.net, рейтинг Best Vegan Restaurants Worldwide опублікували 15 листопада. Його сформували на основі відгуків користувачів сайту, мобільного додатку та сторінки у Facebook веганського порталу HappyCow. Загалом сервісами HappyCow користується близько мільйона осіб у всьому світі.

«Для нас опинитися в рейтингу найавторитетнішого веганського сайту у світі дуже почесно і важливо. Я й сам користуюся HappyCow, коли шукаю веганські заклади під час подорожей у різних країнах. Тож тепер про нас більше знатимуть гості з-за кордону», – розповів ZAXID.NET співзасновник веганського кафе Dogs Like Ducks Борис Єргієв.

Усього до світового рейтингу увійшов 81 веганський заклад. У першій трійці опинилися ресторани з Шотландії, Іспанії та Німеччини. Львівське кафе зайняло в списку 52-гу позицію і стало єдиним закладом від України. Головна страва в кафе Dogs Like Ducks – авторські веганські хот-доги.

SEEDS.org.ua

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!