Майже тисяча тварин загинули під час пожежі у великому свинокомплексі Прикарпаття

0 1 032

На Прикарпатті на пожежі свинокомплексу загинули близько 1 тисячі тварин. Врятувати вдалося 4 тисячі свиней. Про це повідомляє управління ДСНС в Івано-Франківській області.

“Рятувальники ліквідували пожежу будівлі свинокомплексу ТзОВ “Ґудвеллі Україна” на площі 2500 м кв. На пожежі було врятовано 4 тваринницькі приміщення, зовнішні бункери з комбікормами, евакуйовано орієнтовно 4 тис. голів свиней та ємність з 6 т дизельного палива, яка знаходилась поряд з палаючою будівлею, не допущено перекидання вогню на інші тваринницькі приміщення, в яких перебувало орієнтовно 25 тис. голів свиней.

Потерпілих немає, внаслідок пожежі загинуло орієнтовно 1 тис. свиней”, – повідомляє обласне управління ДСНС.

За їхньою інформацією, повідомлення про загорання свинокомплексу рятувальники отримали близько 9 години ранку. Через те, що воно було несвоєчасним, на час прибуття рятувальних загонів вогонь захопив велику площу будівлі.

Площа пожежі становила близько 2500 м кв. На час виникнення пожежі, за попередньою інформацією адміністрації об’єкту, в даному тваринницькому приміщенні перебувало близько 5 тис. голів свиней.

Загальна площа території комплексу – 12 га. На території розташовано 9 тваринницьких приміщень, в яких може перебувати, орієнтовно, до 30 тисяч свиней. Для ліквідації пожежі було залучено 66 осіб особового складу та 20 одиниць техніки, в тому числі 12 автоцистерн.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!