“Медове коло” Рівненщини доповнить нова агросадиба

0 142

У селі Шпанів Рівненського району в рамках обласного конкурсу територіальних громад 2019 року облаштують агросадибу “Тихий хутір”. Така ініціатива буде частиною масштабного туристичного проекту “Медове коло”.  

“Для того щоб фермеру вдалося збудувати агросадибу, заплановано виділити кошти з обласного бюджету. Адже відібраних конкурсантів підтримують Рівненська ОДА та проект “Рівненщина туристична”. Громада також надасть частину грошей у рамках співфінансування, — розповідає голова Шпанівської ОТГ Микола Столярчук.

Відтак, на околиці Шпанова фермер Ярослав Паламарчук планує облаштувати зону для відпочинку туристів “Тихий хутір”. Поряд із власною садибою встановить альтанки, кемпінг і автомобільну стоянку. Туристам також пропонуватиме послуги апітерапії та смачну домашню їжу. Водночас гості зможуть скуштувати та придбати ягоди, які вирощує господар.

Туристичний маршрут “Медове коло” матиме протяжність понад 250 кілометрів. Він об’єднає Рівненський, Костопільський, Березнівський, Корецький та Гощанський райони. До жовтня цього року за підтримки Рівненської ОДА створять чотири локальні маршрути: у Деражненській, Шпанівській, Березнівській та Соснівській ОТГ.

Організатори проведуть з десяток експедицій для збору та систематизації інформації про туристичні та етнографічні цікавинки маршруту, відзнімуть 15 відеороликів. Потім наповнять електронну мапу “Медове коло”.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Голосу України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!