“Ми можемо продовжувати годувати світ, але мусимо зробити наш агробізнес високотехнологічним”

0 208

Сьогодні, 5 квітня, святкує свій день народження декан Києво-Могилянської бізнес-школи Олександр Саврук. Він працював радником міністра економіки з мікроекономічних питань, надавав консультації та навчав багатьох успішних українських керівників бізнесу, зокрема аграрного. І зараз, у цей нелегкий для країни час, Олександр Саврук разом з усією бізнес-школою продовжує працювати задля успіху та перемоги України.

Команда агромедіа-агенції Sapienza вітає пана Саврука з його особистим святом. Бажаємо спільної перемоги нам усім, подальшої успішної реалізації цікавих проєктів та щастя в особистому житті. Редакція SEEDS підготували добірку цікавих цитат Олександра Саврука.

  • Про війну

“Напад російського агресора на нашу країну змінив світ, змінив країну, змінив і наші процеси, але точно не підходи і не пріоритети. Наша могилянська спільнота, як і весь мужній український народ, стала до боротьби з тою темною силою, що століттями підкуповувала, шматувала і мародерствувала у нас, на нашій землі. Та сила, що виховувалась і вдосконалювалась на практично єдине — на знищення. Знищення всього, що несе в собі свободу та гідність. Але вони ніколи не зрозуміють нас, народу, що зберігав, попри все, любов, творче створення, персональну відповідальність.

І як ми бачимо сьогодні саме це персональне лідерство, суб’єктність, про яку ми так багато говорили в наших аудиторіях, забезпечує стійкість і ефективність дій по захисту України. Наша спільнота: учасники — сьогоднішні і майбутні, випускники та працівники школи — в різних ролях активно працюють на користь країни у сьогоднішньому контексті”.

  • Про глобальний розвиток України

“Наш розвиток вже триває і питання полягає тільки у швидкості, динаміці та кількості проактивних людей. Ми не мусимо «наздоганяти» світ — нам треба ставати поруч, пліч-о-пліч і робити своє, що ми можемо робити найкраще. Ми інакші, але це не робить нас вторинними щодо наявних речей: ми просто мусимо робити ті речі, які ближче до нас за природою, контекстом, відповідають найкращим нашим якостям. Скажімо, ми й далі можемо продовжувати годувати світ, як робили це раніше, але мусимо зробити наш агробізнес високотехнологічним, додавши більше фокусу на переробку”.

  • Яким має бути бізнес майбутнього?

“Новий тип бізнесу роблять проактивні люди, які творчі, але водночас знають, як досягати результату, що таке важка праця, вміють мислити стратегічно та створюють нові правила гри спільно з представниками інших сфер (які також проактивні). Це і є творці суспільства, і коли ці люди усвідомлюють, що заробили достатньо, вони виходять в інші сфери: культурну, освітню тощо. Вони намагаються створювати нові освітні середовища, підтримувати якісні культурні ініціативи.

Так, наші випускники разом із PEN та kmbs заснували премію Гонгадзе для підтримки новітніх стандартів журналістики — і це абсолютно усвідомлений, вистражданий і партнерський крок від бізнесу з формування та пошуку впливу на важіль, який налаштує систему в бік кращих рішень”.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!