Понад 200 тонн риби отримали військові та населення від Держрибагентства

0 394

Аграрії та виробники продовольства активізувалися, щоб під час війни допомагати військовим та населенню. У різних регіонах здійснюється безкоштовне постачання хліба, молока, картоплі та вочів, м’яса, риби та ін. Зокрема, Держрибагентство вже передало на благодійність більш ніж 200 тонн риби, повідомляє SEEDS.

“З початку війни ми зібрали та передали нашим військовим частинам понад 200 тонн риби та рибних продуктів. Домовляємось з промисловиками та переробниками, які готові допомагати, знаходимо транспорт, доставляємо. Це непросто, адже промисел значною мірою зупинений”, – зазначає голова Держрибагентства Артем Ріпенко.

Також державна організація допомагає населенню з постраждалих регіонів. Зокрема, постачання риби наразі здійснюється на Київщині.

“Останнім часом також збільшуємо допомогу громадам, які приймають українців, переміщених із зон бойових дій. На минулому тижні сконцентрувалися на Київщині. До Білої Церкви доставили 2 тонни замороженої риби. Поспілкувались з мером Геннадієм Диким. Визначили, чим ще можемо допомогти. Тонну рибних консервів привезли до Білогородської ОТГ – саме через Білогород останніми тижнями відбувалась евакуація людей з Ірпеня, Бучі та інших північних передмість столиці. До ОТГ Рокитного доставили морожену рибу, яку розподілили між Рокитнянської та Таращанською територіальною обороною та переселенцями”, – розповів пан Ріпенко.

Рибу постачають також о лікарень. Робити це допомагають волонтери та підприємці. Вони, зокрема, надають транспорт для перевезення продукції.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!