Україна продовжить експортувати агропродукцію до країн ЄС без квот і мит ще один рік

0 47

Європейський Союз остаточно схвалив рішення про продовження ще на рік, до 5 червня 2025 року, автономних торгових заходів для України. Рішення вступає в силу 6 червня 2024 року. Це означає, що Україна зможе продовжити експортувати агропродукцію до країн ЄС без квот і мит,  пише SEEDS.

Деякі види агропродукції – м’ясо птиці, яйця, цукор, овес, крупи, кукурудзу та мед Україна постачатиме до ЄС за показниками середніх обсягів експорту, зафіксованих у другій половині 2021 року та потягом 2022-2023 роки, пише Мінагрополітики.

Читайте також: Україна встановила історичний рекорд експорту лохини

Обсяги імпорту з України, зазначені в статті 4(7) Регламенту про автономні торговельні заходи

У таблиці нижче наведено обсяги, зазначені у статті 4(7) Регламенту про автономні торговельні заходи, що застосовуються до українських продуктів відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони. Регламент набирає чинності 06 червня 2024 року.Джерело: Eurostat, 06 травня 2024 року. Категорії товарів відповідно до тарифних квот у Доповненні до Додатку I-A Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!