Мотоблок на сонячній батареї: Як винахід українського фермера заощаджує кошти його господарства

0 259

Технічні новинки — це завжди цікаво. І сьогодні пропонуємо вам ознайомитись з однією з них. Ні, це аж ніяк не нова модифікація відомого мототрактора. І не новий японський генератор. Це звичайний мотоблок, сконструйований простим українським фермером. Працює на сонячній батареї.

Про це повідомляє ecotown

42-річний український фермер Ігор Дугінов винайшов економічний та корисний у господарстві пристрій — мотоблок із сонячною батареєю.

«Пристрасть до винаходів у крові. Свій перший мотоблок я сконструював ще 20 років тому та успішно ним користувався на своїй території. Звичайно, тоді це було новинка. Сьогодні подібні пристрої (мотоблоки) доступні широкому покупцю і активно використовуються чи не в кожному дворі», — стверджує Ігор.

Однак це не зупинило фермера і вже минулого року його відвідала ідея створити економний мотоблок, основним паливом для якого стане сонячна енергія. Так, лише за 6000 грн їм було придбано сонячну батарею, яка й згодом успішно стала незамінним елементом агротехніки.

Таким чином подібна конструкція може заощадити колосальну кількість грошей. Ще б пак, адже за сонячну енергію платити не доводиться, а сама батарея окупається вже через рік використання.

«За допомогою свого «сонячного» мотоблоку Ігор виконує повний спектр сільськогосподарських робіт, починаючи з простого прополювання міжрядь, закінчуючи посадкою та збиранням картоплі», — зазначається у повідомленні.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!