На «АГРО-2021» представили довгоочікувані новинки аграрної техніки

0 152

Цього року понад 1000 компаній-учасниць з усіх куточків України продемонстрували найновіші галузеві досягнення та інноваційні рішення, сучасну сільськогосподарську техніку та устаткування на AGRO-2021. Також у виставці взяли участь компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Литви, Італії, Туреччини.

33-ї Міжнародну агропромислову виставки «АГРО-2021» відкрив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко. За його словами, ця виставка є ключовою для держави.

«Ми пишаємося тим, що в цьому році максимально концентровано направили кошти на підтримку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування, компенсації кредитної ставки, фермерства. Для нас важливо в наступному році цю підтримку збільшити й закласти основу для того, щоб аграрний сектор в Україні динамічно розвивався», – підсумував Міністр.

В рамках виставки відбувся IV Агрополітичний форум, присвячений 2-м ключовим темам -земельній реформі та інструментам фінансування аграріїв. Також пройшла конференція «Органік: знання, досвід, результат», під час якої учасники отримали найактуальнішу інформацію щодо функціонування органічного сектору та перспектив регіональної та державної підтримки органічного виробництва.

Крім того, на «АГРО-2021» стартували Національні діалоги з трансформацій продовольчих систем з метою підготовки національної позиціі до Саміту із продовольчих систем 2021, ООН.

Виставка традиційно стала місцем довгоочікуваних прем’єр.

На стенді Техноторг-New Holland відбулась урочиста презентація нового трактора New Holland Т8.410 Genesis. Відмінність машини від старої версії Т8 — оновлена кабіна, елементи керування та програмне забезпечення на основі Android.

Також на виставці було представлено новий трактор Massey Ferguson 8S.245. На розробку цієї серії інженерам Massey Ferguson знадобилося близько 1 млн. годин, з яких 200 тис. — на випробування.
\
Компанія «Агротехсоюз» на «АГРО-2021» презентувала оновлений зернозбиральний комбайн Claas Lexion 8700 у максимальній комплектації. Компанія порадувала не лише новинками, а й унікальними раритетними моделями. На своєму стенді компанія представила унікальний експонат – комбайн CLAAS EUROPA 1962 р.в., відреставрований сервісними інженерами компанії.

Два нових комбайни для українського ринку прибули на АГРО 2021 від Deutz-Fahr – C9306TS потужністю 381 к.с. і C7206TS Extra Power потужністю 366 к.с.

Холдинг «Агро-Союз» представив актуальну новинку – механічну No-Till сівалку MD 19-20. Сівалка розроблена на замовлення невеликих фермерських господарств – для посіву зернових та дрібнонасіннєвих культур із можливістю одночасного внесення добрив.

Ще одна новинка для українського ринку була презентована у ході АГРО 2021 — 24-рядкова сівалка Kinze 4805.

Claydon Direct Seed Drills на «АГРО-2021» представив сівалку Hybrid T4 та вперше презентував секцію з опцією LD kit для переобладнання сівалки під нульову технологію та мінімізації вторгнень у ґрунт.

NeoAgro презентував новий навісний грейдер Rap 245-300 виробництва фінської компанії FMG на АГРО-2021.

Вперше в Україні була проведена презентація іспанської техніки Arador в рамках «АГРО 2021». На своєму стенді офіційний дилер бренду — компанія «Агродилер» продемонструвала новинку — дискову борону для передпосівної підготовки ґрунту Arador Asistente 800.

Компанія Equalizer, що має виробничі потужності у Південній Африці, спільно з офіційним дилером ASP Group представила свою цьогорічну новинку у Києві — 16-рядкову складну сівалку Equalizer Precision C II 16/700.

На виставці AGRO-2021 були широко представлені вітчизняні виробники техніки. Зокрема, це такі компанії, як: «Бердянські жниварки» («John Graves»), «Велес Агро», «Ельворті», «Завод Кобзаренка», «Агромаш Краснянське СП», «Лозівські машини» (Lozova Machinery) та багато інших. Загалом, близько 800 одиниць української сільгосптехніки виставлялись на виставці AGRO-2021.

В рамках виставки вітчизняні виробники техніки порадували усіх відвідувачів спеціальними новинками.

Наприклад, вітчизняний виробник Egritech на виставці представив дві новинки — алюмінієвий напівпричіп-зерновоз НПС 2650 та перевантажувальний бункер-накопичувач БНП-20-2.

Чотири новинки були на виставці від «Заводу Кобзаренка», а саме: самозавантажувальний тюковоз ТК-12; захват для прямокутних тюків для навантажувача; захват для деревини посилений; універсальний зсувний причеп ТЗП-46.

Компанія «Lozova Machinery» представила сезонні актуальні позиції, серед яких хіти продажів і серійні новинки. Так само на стенді були показані безліч доповнень до стандартних агрегатів – різні аплікатори рідких добрив (виробництва HF Agro) і системи внесення гранульованих добрив і підсіву.

На стенді компанії була продемонстрована вдосконалена коротка дискова борона DUCAT-8. Також було презентовано глибокорозпушувач FRANC-3 з системою внесення гранульованих добрив.

Не оминула компанія стороною і поточний тренд щодо підвищення екологічності вирощуваної продукції та представила на виставці культиватор для міжрядної обробки SANTIM.

Вітчизняний завод «Ремсинтез» показав оновлені сівалки для технологій No-Till та Mini-Till: СРЗ-5,4 і Січ-3,6.

Крім того, вітчизняні науковці представили на «АГРО-2021» багатофункціональну самохідну машину МЕЗ-115 «Автотрактор». Машина може бути як тягачем, так і обприскувачем, самоскидом і навіть трактором. Таким чином, з цим агрегатом можна проводити всі технологічні операції від сівби до обприскування і внесення рідких добрив.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!