На Київщині пройшов перший Вечір незламності, на якому випікали хліб для ЗСУ   

0 154

У Київській області за ініціативи влади регіону започаткували серію заходів “Вечори незламності”, на яких всі бажаючі можуть долучитися до волонтерства, пише SEEDS.

Перша така подія відбулась у Витачеві, – там випікали хліб для ЗСУ. Відбувся захід у приміщенні крафтової пекарні на дровах “Витач”.

У заході взяв участь і ветеран війни, нацгвардієць Володимир Товкис – переможець та призер цьогорічних “Ігор нескорених”, який став координатором “Активних парків” на локації в Боярці.

Читайте також: В Україні стартував проєкт Мед Мінних Полів  

Разом із спортсменами та гостями до випікання хліба для ЗСУ долучилися представники Київської обласної військової адміністрації, повідомили в КОДА.

«Метою заходу було долучитися до волонтерства, спекти хліб для наших військових та підтримати пекарню в її прагненні допомагати та займатися волонтерською діяльністю, співпрацюючи з благодійними фондами та організаціями», – йдеться у повідомленні.


Крафтова пекарня «Витач» відкрилася 26 лютого 2022 року. Тут випікали хліб для громади та військових. Пекарня досі щодня пече для ЗСУ та ВПО.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!