На Кіровоградщині багатодітна родина пече хліб і роздає його одиноким пенсіонерам

0 186

Двічі на місяць багатодітна родина з села Клинці Кропивницького району Кіровоградської області випікає і роздає хліб місцевим жителям. Ініціатор ідеї – Ніл Плохов. Разом з дружиною Іриною вони виховують 13 дітей – трьох біологічних та десять прийомних.

Ідея пекти хліб і роздавати його виникла саме в батька. До цього заняття він залучив усіх дітей.

“Я не тільки самий щасливий батько, а я і самий багатий батько у світі, – говорить Ніл. – Наче час такий, коли у нас все є, коли у нас “повна чаша”, в супермаркетах все, що хочете.

Але ми бачимо, що біля нас живуть люди, які знаходяться за межею бідності. Бідності хліба щоденного, бідності хліба духовного, бідності хліба емоційного, підтримки. То ми і робимо це”.


За один раз роздають 6-8 буханок. Проєкт в родині координує Тетяна Ситник: “В батька було таке бажання, щоб хліб ми не тільки собі пекли, а ще, по можливості, возили і роздавали бідним, і стареньким людям.

Ми попросили в соціального робітника список людей, які мають в цьому потребу, і по цьому списку почали їздити. І з часом з цього списку ми виокремили людей, які найбільше потребують допомоги”.

Хліб роздають одиноким пенсіонерам.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Суспільного

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!