На Кіровоградщині завдяки гранту з’явиться лавандова ферма

0 490

На Кіровоградщині підприємиця Марина Дейкун за грантові гроші створює лавандову ферму. Каже, що надихнулась пейзажами Франції, пише SEEDS.

Ідея була масштабною. Планувалося розвинути вирощування лаванди, її переробіток, щоб отримати олію та гідролат, та реалізацію супутних товарів – свічок та мила ручної роботи.

Під час сезону цвітіння квітки підприємиця хотіла, щоб усі охочі могли використати її лавандове поле, як локацію, де можна відпочити, та фотозону, що стане основою найяскравіших спогадів поєднання з природою, повідомили у Кіровоградському обласному центрі зайнятості.

«Ця витончена квітка у мене асоціюється з романтикою, гармонією та спокоєм. Хотілося створити такий простір, де люди зможуть відчути атмосферу релаксу, яку створює лаванда», – розповідає майбутня підприємиця.

Дізнавшись про існування урядової програми «єРобота», яка підтримує охочих розвинути існуючий бізнес або створити новий, для реалізації своєї бізнес-ідеї Дейкун Марина звернулася за допомогою до Державної служби зайнятості.

Читайте також: На Одещині відроджують конярство, яке колись славилося на всю Європу

Марина поділилася з фахівцями служби зайнятості ідеєю заснування власної «лавандової» справи та її метою – а це створення нових робочих місць, а також сприяння своїй територіальній громаді у розвитку «зеленого відпочинку».

Її бізнес-план оцінили, визнавши його перспективним та креативним. Так пані Марина стала однією з переможців програми «єРобота» і отримала мікрогрант на створення бізнесу.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!